Fantasy RPG Moonrise od vývojárov State of Decay dorazí na Steam Early Access už budúci týždeň |
Autori hru síce pôvodne chceli priniesť iba na mobilné zariadenia, no už od marca je v uzatvorenej beta verzii, do ktorej sa tak budete môcť čoskoro pridať aj vy
Vývojárov zo štúdia Undead Labs pravdepodobne poznáte vďaka zombie survival hre State of Decay, ktorá vyšla ešte v roku 2013 pre Xbox 360. V lete minulého roka však oznámili svoj nový titul Moonrise z celkom iného žánru. Autori hru pôvodne predstavili ako fantasy RPG pre mobilné zariadenia, ktoré kombinuje hĺbku zberateľských kartových hier s rýchlosťou a výzvami tých bojových. Hráči si môžu postaviť svoj vlastný tím zložený z postáv, ktoré sú známe pod menom Solari. Každá z nich sa s postupom v hre vyvíja, zvyšuje sa jej level a súčasťou je aj viac ako tristo unikátnych schopností, z ktorých si pri zostavovaní tímu môžu hráči vyberať.
Svet Moonrise ďalej ponúka kampaň pre jedného hráča a PvP režim v rozprávkovom fantasy svete, pričom na svoje si prídu aj zarytí zberatelia. Hra totiž obsahuje až niekoľko tisícok rôznych predmetov, ktoré čakajú na zozbieranie. Aj keď teda Undead Labs pôvodne hru plánovalo vydať iba na mobilných zariadeniach, už 27. mája sa dostane pomocou Steam Early Access aj na PC. Niekoľko vybraných hráčov testuje PC verziu už od marca, takže najväčšie nedostatky by mali byť podľa všetkého odstránené a teraz sa snáď budú primárne zameriavať iba na rozširovanie obsahu či prípadne na dolaďovanie detailov. Sľubujú totiž, že počas pobytu v Steam Early Access budú pozorne počúvať hlas komunity a na základe jej postrehov či návrhov sú pripravení hru ďalej vylepšovať.
Autori však v súčasnosti pracujú aj na nástupcovi spomínaného State of Decay pre Xbox One s kódovým označením Class4, ku ktorému ale stále nie sú dostupné konkrétnejšie informácie. Zatiaľ sa tak rozhodli priniesť vylepšenú verziu pôvodnej hry na Xbox One a PC, z ktorej sme vám len prednedávnom priniesli recenziu.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Roboti nás raz nahradia, v BMW už jeden pracuje 5 mesiacov 90
- Battlefield 6 pri vydaní pritiahol len na Steame cez 700 tisíc hráčov 147
- DOJMY: Heroes of Might and Magic: Olden Era 36
- RECENZIA: Metal Gear Solid Delta: Snake Eater 26
- Windows 10 podpora dnes skončila, ale môžete si ju predĺžiť na ďalší rok 122
- Nové Alza dni zľavy spustené 4
- Optimálna cena GTA VI by podľa analytikov bola 69 dolárov 103
- Bol predstavený prvý poster na Minecraft 2 film aj s dátumom premiéry 13
- Čo AMD prinesie do RDNA 5 GPU čipov? 81
- Informácie teraz hovoria, že nový Xbox príde v roku 2027, dopĺňajú špecifikácie 74 zobraziť viac článkov >
![]() |
Mobil
Vývoj: Kabam / Undead Labs Web: domovská stránka hry |
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|