Heroes of the Storm má nové bojisko |
Teraz sa bojuje o svätyne privolávajúce kostlivcov a obludy z inej dimenzie.
Blizzard včera vydal aktualizáciu Heroes of the Storm a obohatil ho o nové bojisko Infernal Shrines
Mapa môže na prvý pohľad vyzerať ako obyčajné MOBA bojisko s troma linkami, ale hrdinovia aj darebáci tu nájdu tri mocné monumenty/svätyne. Vždy je v jeden čas aktívna iba jedna svätyňa a úlohou tímov je získať prevahu nad jej okolím, aby mohol využiť jej bonusy. Krokom číslo dva je zabiť skeletonov povstávajúcich v jej okolí. Tím, ktorý zničí 30 kostlivcov, bude svätyňou odmenený mocnou príšerou nazývanou Punisher. Netreba sa pýtať, kto bude potrestaný. Obluda sa vyberie rovno v ústrety nepriateľskej základni, hravo preskočí hradby a začne loviť členov nepriateľského tímu, k čomu jej ešte pomôže jedno z trojice mocných kúziel.
Aj v tomto hernom móde bude teda dôležitejšie tímové splnenie úlohy než prostý tlak na nepriateľskú základňu. Blizzard sa rozhodol nechať až do 2. septembra otvorených iba 6 herných režimov aby hráčov motivoval k vyskúšaniu novinky a uľahčil prácu matchmakingu neustále hľadajúceho vhodných spoluhráčov do Infernal Shrines.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 115
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 46 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Blizzard Štýl: Akcia / Multiplayer
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













