Wonder Boy: The Dragon’s Trap získava novú hrateľnú hrdinku, je ňou Wonder Girl |
Dnes vývojári potvrdzujú rôzne predtým vzniknuté špekulácie tým, že odhaľujú nový vzhľad ľudskej hrdinky.
Wonder Boy: The Dragon’s Trap, alebo ak chcete Wonder Boy III, pôvodne vydaný v roku 1988, pomohol definovať metroidvania žáner hier, ktorý skvele vykreslil svojou jedinečnou zmesou akcie, prieskumu, platformových mechaník a RPG elementov. V priebehu rokov si hra získala naozaj množstvo fanúšikov a je považovaná za jeden z najlepších titulov 8-bitovej éry.
Tímy Lizardcube a DotEmu milujú túto originálnu hru až natoľko, že sa rozhodli spojiť a obnoviť ju. Vytvorili tak novú verziu, pre ktorú navrhli starostlivo kreslené 2D animácie a nový soundtrack. V priebehu niekoľkých mesiacov nám predviedli rôzne polovičné zvery a hrateľné postavy spolu s retro funkciami. Dnes však vývojári potvrdzujú rôzne predtým vzniknuté špekulácie tým, že odhaľujú nový vzhľad ľudskej hrdinky. Autori chceli všetkých prekvapiť no zhodli sa, že je na čase vyjsť s tým, že novou hrateľnou hrdinkou v hre nebude nik iný ako Wonder Girl.
Okrem toho nám vývojári ponúkajú aj pohľad na raný vývoj niektorých postáv, ktorý vyzerá nasledovne:
Podľa autorov ide o zložité prepracovanie originálnej hry no dúfajú, že sa im podarí potešiť ako skúsených hráčov, tak nováčikov. Spomínajú tiež to, že tu nebude chýbať možnosť prepnúť si vizuál do starej školy, kedy môžete prejsť z HD vizuálu na pôvodnú grafiku a originálny soundtrack. Ak vás titul zaujíma, mali by ste si pamätať dátum 18. apríl. To je totiž deň kedy vyjde na PS4, Xbox One a Nintendo Switch.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 71
- Plánujete kúpiť štvorkolku? Čo takto osemvrtuľovku Jetson One? 20
- Chcete byť Pro hráčom v Battlefielde 6? Priplatíte si. 82
- Novembrové hry 31
- OLED monitory sú už v cenách pod 500 eur 141
- Ako vyzerá GTA IV s path tracingom cez RTX Remix? 31
- Aké ceny teraz majú grafické karty? 37
- RECENZIA: Painkiller 25
- RECENZIA: Farthest Frontier 7
- Battlefield RedSec práve vyšiel 67 zobraziť viac článkov >
|
Xbox One
PC PS4 Switch Vývoj: Lizardcube Štýl: Arkáda
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||
















