Ubisoft zrejme teasuje ďalší Far Cry a to artworkom z Far Cry 3 |
Ubisoft hovorí, že sme ostrov z Far Cry 3 nikdy naozaj neopustili. Ako to myslí?
Dnes Ubisoft zdieľal na svojom Facebooku kúsok artworku, ktorý pochádza z Far Cry 3 vydaného v roku 2012 so slovami - „Ostrov, ktorý sme nikdy naozaj neopustili.“ Ubisoft tento rok sľubuje na E3 naozaj veľkú konferenciu a tak je možné, že by na nej mohol oživiť značku Far Cry novým titulom, ktorý by teasoval ešte pred začatím samotnej E3.
Posledný diel Far Cry: Primal u kritikov neobstál tak dobre v kontraste s Far Cry 3, ktoré získalo mnoho chvály, vysokých hodnotení a je u mnohých stále považované za najlepší diel v sérii. Práve preto by teda bolo možné, že má Ubisoft s týmto titulom ešte nejaké plány. Buď by sme sa mohli dočkať regulérneho pokračovania, alebo nás čaká remaster na nové konzoly.
Za zmienku stojí tiež fakt, že Ubisoft nedávno spustil anketu o tom, ktorý záporák je podľa hráčov zo série najlepší a najviac ich oslovil. Mnohí sa pritom zhodli na mene Vaas Montenegro, ktorý pochádza práve z tretieho dielu.
Zatiaľ nie je nič isté, no v prípade nových informácií vás budeme samozrejme informovať. Čo si o danom artworku myslíte vy? Bude Far Cry 3 pokračovať?
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Clair Obscur: Expedition 33 82
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 296
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 53
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- RECENZIA: Lost Records: Bloom & Rage 11
- RECENZIA: Amerzone - The Explorer's Legacy 3
- Článok: Razer BlackShark V2 X White Edition 10
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 31
- Minecraft môže vyzerať aj takto 12
- Mafia: The Old Country ukáže svoj gameplay v máji 38 zobraziť viac článkov >