Ready At Dawn oceňujú Project Scorpio, avšak väčší záujem majú o Nintendo Switch |
Dočkáme sa tak od tvorcov The Order 1886 ďalšej AAA hry?
Vývojári z Ready at Dawn sa nám po vydaní ich AAA titulu The Order 1886, ktorý vyšiel exkluzívne pre PS4, trochu vytratili z hlavného prúdu veľkých áčkových hier. Nedávno vydali menšiu, u mnohých nečakanú záležitosť Deformers, ktorá priniesla multiplayerovú arénovku, no tak sa zdá, že by sa toto štúdio už čoskoro mohlo vrátiť do vôd AAA projektov.
Nedávno sa totiž so svetom podelili o svoje názory týkajúce sa širokého množstva tém z oblasti videohier, kde prejavili záujem o Nintendo Switch a chvália hardvérovú aktualizáciu u PS4 Pro či Porojectu Scorpio. Okrem toho tiež špekulovali o tom, že by mohlo dôjsť ešte k pár generáciám konzol, než ich hardvér prekoná cloudové hranie.
„Zakaždým, keď príde nejaká platforma, do ktorej chcete vstúpiť, máte pocit, že vidíte niečo naozaj skvelé - obrovský grafický pokrok, obrovský technologický pokrok a nový spôsob interakcie s hrami, akým je napríklad VR. Myslíme, že Switch je rovnaký prípad. Vidíme ho a vidíme tiež trh, ktorý sa tejto platformy snaží uchopiť, expandovať a budovať ju. Určite vám môžeme povedať, že vo vnútri nášho štúdia je o Switch veľký záujem.
Okrem toho si myslíme, že Scorpio je skutočne skvelé. Sme radi, že môžeme byť svedkami posunu v konzolách. Myslíme si, že bude zaujímavé pozerať na to, ako budú pokračovať ich ďalšie cykly, nie len Scorpio, ale do hry prichádza aj PS4 Pro. Čo bude Sony robiť ďalej? Kedy sa platformy stanú takmer jednotné v spôsobe ich fungovania alebo dokonca zmiznú v prípade, že sa bude všetko nachádzať na cloude a vy už nebudete potrebovať platformu tohto typu? Je zaujímavé vidieť, ako sa všetky tieto plány pomaly hýbu a ešte zaujímavejšie bude to, kde sa stretnú, pretože sa zdá, že práve to bude ďalší cyklus. Pravdepodobne skončíme pri 2 platformách až sa dostaneme do bodu, kedy nebudete potrebovať hardvér, pretože všetko bude proste prepojené v sieti a dostaneme sa k hraniu prostredníctvom cloudu,“ hovorí Ready at Dawn.
Bude zaujímavé sledovať budúcnosť Ready at Dawn a to, či sa od nich ešte dočkáme kvalitnej AAA hry, prípadne či budú pokračovať v partnerskom programe GameTrust. Želali by ste si od tohto štúdia pokračovanie The Order 1886 alebo ste za úplne inú AAA hru?
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Budú toto tituly z vianočnej rozdávačky Epicu? Bude rozdávať aj RDR2? 49
- Nové zľavy pred Vianocami 30
- Avatar: Oheň a Popol má zatiaľ najnižšie hodnotenia zo série 40
- Mobily so 4GB pamäťou sa vrátia, niektoré hi-endy zrejme klesnú na 12GB 87
- RECENZIA: Terminator 2D: NO FATE 58
- Half-Life 3 má byť launch hrou pre Steam Machine, vydanie cieli na jar 2026 71
- Takto vyzerá Witcher 3 s AI filtrom 49
- Warner Bros. oficiálne zamietol ponuku Paramountu, Netflix rozbehol promo kampaň 31
- LEGO výpredaje začali 7
- Kingston varuje, že nedostatok SSD sa v nasledujúcom mesiaci ešte zhorší 32 zobraziť viac článkov >












