Police Simulator 18 chce zabezpečiť ulice amerického mesta |
To znamená, že sa stanete americkým policajtom a budete sa venovať každodenným povinnostiam ochrancu zákona. A to aj v kooperácii.
Astragon Entertainment minulý rok v auguste ohlásil hru Police Simulator - Law Enforcement. Po dlhšej odmlke nám pripomína jej existenciu aktuálnymi obrázkami a mení názov na Police Simulator 18.
Zrejme vám je jasné, že titul bude zameraný na prácu ochrancu zákona - konkrétne amerického policajta alebo policajtky. Na hráča čakajú rôzne úlohy a výzvy v troch dištriktoch mesta Loston Bay a v boji s kriminalitou mu môže pomôcť spoluhráč v kooperácii. Tvorcovia zdôrazňujú voľnosť pohybu, a to pešo alebo za volantom troch rôznych hliadkovacích vozidiel, ktoré uvidíme aj zvnútra. Nebude chýbať potrebná výbava, ako sú ochranné vesty, baterky, putá a zbrane.
Police Simulator 18 pobeží na Unreal engine 4 a policajné majáky zapne koncom tohto roka na PC.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Severokórejský infiltrátor odhalený v Amazone vďaka oneskoreniu klávesnice 24
- Nové zľavy pred Vianocami 34
- Avatar: Oheň a Popol má zatiaľ najnižšie hodnotenia zo série 40
- Aká je ponuka TV? Ktorý televízor kúpiť na Vianoce? 27
- Warner Bros. oficiálne zamietol ponuku Paramountu, Netflix rozbehol promo kampaň 36
- Epic Games Store zadarmo rozdáva Eternights 6
- Filmová recenzia: Avatar: Oheň a popol 34
- Epic rozdáva Jotunnslayer: Hordes of Hel 17
- Epic rozdáva hru Blood West 5
- Kingston varuje, že nedostatok SSD sa v nasledujúcom mesiaci ešte zhorší 32 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Astragon Entertainment / Bigmoon Entertainment Štýl: Simulácia |
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |




















