Nová aktualizácia pre Horizon: Zero Dawn pridáva novú obťažnosť a New Game+ |
Autori popri prácach na rozšírení venujú pozornosť aj pôvodnej hre, ktorá teraz s novou aktualizáciou dostáva nové možnosti
Na jeseň tohto roka si Guerrilla Games pripravilo rozšírenie The Frozen Wilds do ich úspešného titulu Horizon: Zero Dawn, ktorý hru rozšíri o nové príbehy a postavy. Čo si pre nás autori pripravili sa tak dozvieme až o pár mesiacov, no aj popri vývoji expanzie sa stále obzerajú po pôvodnej hre, aby pridali nejaké tie nové funkcie, či opravili chyby, ktoré trápia niektorých hráčov. Už teraz si teda môžete stiahnuť aktualizáciu s označením 1.30, ktorá do hry pridáva úplne novú obťažnosť či očakávaný režim New Game+ a ďalšie možnosti.
Čo sa týka samotnej funkcie New Game+, tak ide presne o to isté, čo už poznáme z iných hier. Príbeh Horizon: Zero Dawn si vďaka nej môžete prejsť celý od začiatku, no bez toho, aby ste stratili progres z prvého dokončenia hry. Obmedzenie na maximálny možný level tu síce stále bude - 50 - no aj napriek tomu môžete ďalej zbierať body skúsenosti. Spolu s touto funkciou tvorcovia do hry pridali dve nové trofeje a taktiež získate príležitosť odomknúť špeciálne možnosti úpravy vzhľadu Aloy, vďaka ktorej jej budete môcť dať na tvár rôzne obrazce a taktiež si budete môcť zmeniť jej Focus.
Ďalej tvorcovia pridali aktualizované verzie už existujúcich zbraní a outfitov, no teraz už s modifikáciou navyše, a teda ich cena nie je rozhodne nízka. Z ďalších funkcií môžeme spomenúť novú "Ultra Hard" obtiažnosť, ktorá je určená pre tých, ktorí hľadajú poriadnu výzvu. Tá zlepší zmysli robotov, ich správanie a obmedzí vašu regeneráciou zdravia. Novinkou je tiež možnosť zmeniť si obtiažnosť pred každým questom, no ak budete hrať na Ultra Hard, obtiažnosť už počas hry nepôjde zmeniť.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 97
- Grand Theft Auto VI sa zase odkladá! 189
- Do nového Múmia filmu sa vráti Brendan Fraser a Rachel Weisz 47
- Zaklínač na Netflixe stráca divákov 92
- Amech roky vedel, že jeho teplovodivá pasta SGT-4 poškodzuje chladiče a procesory 39
- RECENZIA: ARC Raiders 65
- Predator Badlands končí v recenziách prekvapivo dobre 67
- GTA VI má už dokončený obsah, už sa len doťahuje 82
- Pozor na čínske produkty - robotický vysavač posielal domov údaje, no keď ich maji 62
- Kingdom Come: Deliverance 2 je na víkend zadarmo na Steame a Xboxe, zároveň je v z 13 zobraziť viac článkov >
|
PS4
PC Vývoj: Sony / Guerrilla games Štýl: Akčná Adventúra / RPG Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||




















