PRIHLÁS

Vývojári z Brna chcú, aby ste zlomili kliatbu v ich hre Ghostory

2D platformový titul s puzzle prvkami bude zaujímavý premenou hlavného hrdinu z človeka na ducha a naopak.

pridal uni 3.10.2017 o 14:45 pod hry
Vývojári z Brna chcú, aby ste zlomili kliatbu v ich hre Ghostory

HRY > NOVINKY >

Slovenskí a českí a vývojári už neraz zaujali na poli indie hier. Pokúša sa o to aj tím RigidCore Games z Brna, ktorý tento mesiac vypustí do sveta 2D platformovú hru s puzzle prvkami Ghostory. Hlavolamy budú využívať premenu hlavného hrdinu, ktorý môže mať formu človeka alebo ducha.

Príbeh sleduje osamelého cestovateľa, ktorý sa stratí v lese, napije sa z jazierka, a tým na seba uvrhne kliatbu. Tej sa môže zbaviť, keď starej dáme, ktorá je ochotná pripraviť protilátku, prinesie špeciálne hríby z jaskyne. Lenže po zemetrasení tam zostane uväznený, a tak je otázne, či prežije, dostane sa von a či napokon bude liek fungovať.

V ľudskej podobe bude hráč manipulovať s pákami, kľúčmi a svojím batohom. Ako duch zas môže lietať a prechádzať cez steny. Kombináciu oboch foriem treba využiť na únik z jaskyne. Pri prechádzaní niekoľkými prostrediami zaznejú v jednotlivých leveloch rôzne melódie. Množstvo hlavolamov s novými princípmi preverí logické myslenie. Osvojiť si tieto princípy nebude ťažké, ale splniť výzvy bude náročnejšie. 

Ghostory si môžete kúpiť od 23.októbra na Steame.





Vývojári z Brna chcú, aby ste zlomili kliatbu v ich hre Ghostory   Vývojári z Brna chcú, aby ste zlomili kliatbu v ich hre Ghostory   Vývojári z Brna chcú, aby ste zlomili kliatbu v ich hre Ghostory
Vývojári z Brna chcú, aby ste zlomili kliatbu v ich hre Ghostory   Vývojári z Brna chcú, aby ste zlomili kliatbu v ich hre Ghostory   Vývojári z Brna chcú, aby ste zlomili kliatbu v ich hre Ghostory
Páči sa mi! (+1)






PC
Slovenské hry

Vývoj: RigidCore Games
Štýl: Adventúra / Logická
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania: 23. október 2017
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Herný kútik (2)
Zdieľajte s inými hráčmi svoj herný "kútik", vzájo...
|Xsplit premium na 12 mesiacov ... (0)
ahojte, ak niekto streamujete alebo sa nahravate, ...
|Commandos: origins (1)
Zravím vás. Pracujem na SK preklade hry Commandos:...
|Predam crash bandicoot n.sane ... (0)
Ahojte, predám cartridge verziu (komplet krabic...
|Ktory herny ntb (4)
Zdravim už dlhši čas rozmyšlam o kupe ntb mam 3 fa...
|Knihy (0)
Fórum určené pre knižné témy...
|Knihy (6388)
Sem sa mozete prist podelit o svoj zazitok z knih,...
|Sector hraje ... (125232)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Must see (41768)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Screenshots (62430)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Svet, ukrajina, vojny ... (38213)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk