WWE 2K18 ponúka podrobnosti k novým režimom Road to Glory a MyPlayer Emerge |
Čo ponúknu nové režimy?
WWE 2K18 dorazí na PC a konzoly už tento mesiac a sľubuje množstvo nových funkcií. Vrámci toho 2K Games odhaľuje podrovnosti k novým režimom MyPlayer a Road to Glory. MyPlayer je teraz domovom pre všetko, čo sa týka vašej vytvorenej wrestlerskej superstar.
Po jej prvom otvorení sa automaticky spustí sprievodca, ktorý vám pomôže vytvoriť si svoju postavu. Nová funkcia tvorby postavy je jednoduchšia, intuitívnejšia a rýchlejšia. Sprievodca MyPlayer je zameraný hlavne na charakteristiky, ktoré budú mať najväčší vplyv na vášho zápasníka, ako napríklad bojový štýl, hmotnostná trieda, základné informácie, vzhľad a ďalšie.
Spomínaný herný režim Road to Glory, nájdete aj v ponuke MyPlayer. Budete v nej môcť bojovať s vami vytvorenou postavou proti oficiálnym zápasníkom. Za vyhrané zápasy získate rôzne odmeny a hernú menu, ktorá vám pomôže ďalej zdokonaľovať svoju postavu. V hre nebudú chýbať ani denné eventy.
WWE 2K18 vyjde na PC, PS4 a Xbox One 17. októbra. Verzia pre Switch bude dostupná v zatiaľ nešpecifikovaný dátum počas jesene.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Pragmata 83
- METRO 2039 sa vracia do temných tunelov a prinesie temnejší príbeh o tyranii, vojn 121
- Microsoft znížil požiadavky na vysoké zisky Xboxu, nová šéfka sa preto už pozerá n 49
- Leak zo zrušenej Metro 4 hry 37
- Ukradnuté dáta ukázali tržby GTA Online a Red Dead Online 70
- Bývalý vývojár GTA 6 krotí očakávania od grafiky hry, trailery neukazujú finálnu p 61
- Mapovanie GTA VI pokračuje 34
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis sa podľa insiderov odkladá, Lara Croft si vraj poč 21
- Crimson Desert dostal nový patch, vylepšuje objavovanie sveta 40
- Nové zľavy boli spustené 1 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Switch Vývoj: 2K Sports / YUKEs Štýl: Šport
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














