V Trailmakers si budete skladať svoje vozidlá |
Trailmakers je už dostupné na steame a čoskoro príde aj na Xbox Game Preview
Ak vás baví skladanie vozidiel, je tu nová sandboxovka Trailmakers. Tá začala ako jeden z konceptov v Press Play štúdiu. Tam sa projekt ale nakoniec nezrealizoval a tak autori odišli, zobrali zopár ľudí z Rare a Square a vytvorili si Flashbulb štúdio. Teraz nám svoj titul prinášajú.
Ponúkajú titul, v ktorom budete hľadať diely na vozidlá a následne z nich skladať čo sa dá. Či už rýchle alebo silné autá, alebo aj lietadlá, alebo transformujúce sa vozidlá. Je to všetko v štýle lega s detailným skladaním a aj zapracovaním fyziky pri jazde. Teda musíte si rozmyslieť, kde dáte motory a ako to celé vyvážite.
Hra už vyšla v early access na Steame kde je dostupná za 18 eur, príde ešte na Xbox One do Game preview. Na Steame už zbiera prvé recenzie, ktoré sú prevažne pozitívne, ale naznačujú zatiaľ slabé ovládanie vozidiel ako aj celkovo ešte len úvodné stavy hry.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- DOJMY: 007 First Light 67
- RECENZIA: Cronos: The New Dawn 93
- Nové Alza dni zľavy spustené 12
- Tomb Raider seriál už má svoju Laru, bude ňou Sophie Turner 106
- Detaily plánovaných RTX 50 super grafických kariet Nvidie 55
- iPhone 17, iPhone Air, Air Pods 3 a nové Watch hodinky predstavené 94
- 007 First Light sa predstavil v prvom gameplay videu 53
- PS6 má mať vraj jednoduchší dizajn ako PS5 a odnímateľnú mechaniku 115
- Motorola predstavila nové smartfóny a luxusnú kolekciu na veľtrhu IFA 2025 v Berlí 4
- DOJMY: Anno 117: Pax Romana 0 zobraziť viac článkov >