Hyperkin pripravuje pre Microsoft ďalší ovládač |
Ďalším ovládačom od Hyperkinu pre Xbox One bude nová verzia wifi volantu, ktorý sme videli už pri Xbox360 a dopĺňal forzu. Teraz uvidíme niečo veľmi podobné, ale už plne okrúhly volant a aj s riadením prevodov za volantom.
HARDWARE > NOVINKY >
Ďalším ovládačom od Hyperkinu pre Xbox One bude nová verzia wifi volantu, ktorý sme videli už pri Xbox360 a dopĺňal Forzu. Teraz uvidíme niečo veľmi podobné, ale už plne okrúhly volant a aj s riadením prevodov za volantom.
Hyperkin to volá Project S a tentoraz dostane volant aj dock, v ktorom sa bude nabíjať a bude slúžiť aj na prenos signálu. Volant by mal byť predstavený na E3.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Gothic 1 Remake 92
- Blesk zničil hráčovi PC cez internetový kábel 59
- Alza rozbehla nové zľavy 39
- Capcom oznámil dlho leakovaný remake Resident Evil Veronica 59
- Stronghold 4 sa vracia ku koreňom série a príde do Early Access ešte tento rok 17
- Senua, bude pokračovaním Hellblade série, ale už plne akčná adventúra 33
- Článok: Mafia: The Old Country - Man of Honor ukáže mladého Salieriho a jeho americké sny 1
- Metro 2039 ukázalo svoju hrateľnosť a naznačilo dátum vydania 35
- Recenzia na film Vládcovia vesmíru 9
- Ennio Salieri sa vráti v expanzii Mafia: The Old Country - Man of Honor 41 zobraziť viac článkov >














