PUBG Mobile Star Challenge hráčom rozdelí 600,000 dolárov |
Prvý turnaj sa začne koncom mesiaca, pričom na záver roka je naplánované grand finále v Dubaji. Celkovo sa hrá o ceny v hodnote až 600,000 dolárov
Firma Tencent v spolupráci s PUBG Corporation organizujú turnaj v mobilnej verzii obľúbenej battle royal hry PlayerUnknown's Battlegrounds. Turnaj s názvom The PUBG Mobile Star Challenge spojí a zároveň preverí sily hráčov z celého sveta - súčasťou budú tímy z Európy, Ázie, Severnej Ameriky, Južnej Ameriky, Japonska, Kórei či Číny. Tímy budú zložené zo štvorice hráčov, pričom jednou z podmienok pre kvalifikáciu je aj to, aby členovia mali aspoň 1000 odberateľov na sociálnych médiách, prípadne streamovacích službách.
Celkovo si súťažiaci zahrajú o ceny v hodnote 600 000 amerických dolárov. Prvé kolo turnajov odštartuje už o pár dní, konkrétne 29. septembra v hlavnom meste našich susedov - Kyjeve. Finál je naplánované na koniec tohto roka s miestom konania v Dubaji.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy pred Vianocami 35
- Najväčšie hry v roku 2026 52
- Mega výpredaj roka už začal 28
- Avatar 4 a Avatar 5 majú potvrdené dátumy, trojka už má za sebou prvý víkend, v kt 56
- Jeden kupujúci dostal pekný darček od Amazonu, namiesto dvoch SSD mu prišli dve kr 50
- Steam Replay 2025 ukázal, že hráči trávia len okolo 14% času pri nových hrách 55
- Epic dnes rozdáva parádnu RPG Disco Elysium 21
- Najhoršie filmy roka podľa Metacritic 40
- Epic rozdáva hru Blood West 5
- Epic na Štedrý deň rozdáva The Callisto Protocol 51 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Free2play Vývoj: Bluehole / Pubg corp. Štýl: Akcia / Multiplayer
| |||||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||||













