Razer spustil Softminer, môžete si v ňom ťažením zarobiť na hry alebo hardvér |
Na sklonku úpadku kryptomien spúšťa Razer podivnú aplikáciu na ťažbu.
Razer dáva možnosť hráčom zarobiť si na hry výkonom svojho PC. Bude to však pomalé zarábanie. Pôjde to cez utilitu Softminer, ktorá vám pri nečinnosti bude využívať výkon vašej grafickej karty na ťažbu. Nebudete však ťažiť digitálnu menu, ale len body Razer Silver. Teda ich vlastné body, za ktoré si následne budete môcť kúpiť veci z ich katalógu.
Razer hovorí, že si denne môžete zarobiť okolo 500 silveru, čo je veľmi málo, keďže napríklad Shadow of the Tomb Raider stojí 98000, a teda naň budete zarábať 200 alebo viac dní. Razer Death Adder myš je za 51000 bodov, Razer BlackWidow klávesnica za 154000 bodov.
Je to extrémne veľa, za deň tak v prepočte na jednom počítači zarobí možno 40 centov, čo možno rovno preplatíte aj na elektrike. Razer to zaklincoval expiráciou Razer Silveru na jeden rok. Zrejme to znamená, že ak nemáte viac počítačov na veci, ktoré sú drahšie, si nezarobíte nikdy, lebo skôr ako si na ne zarobíte, mena vám expiruje. Razer to má prešpekulované.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Planet of Lana II 1
- Aké hry vyjdú v marci? 34
- Ryan Hurst reagoval na prvý záber z God of War seriálu 33
- Christopher Lambert si zahrá v novom Highlanderovi 28
- Resident Evil Requiem sa rozbehlo na PC veľmi dobre 85
- Nové megazľavy spustené 13
- Forza Horizon 6 ukázala svoju hrateľnosť 76
- PlayStation 6 vraj veľké odloženie nečaká, vyššie ceny RAM nemajú výrazne zmeniť p 58
- Bližší pohľad na Crimson Desert a jeho Black Space Engine 17
- Aký procesor bude mať nová Xbox konzola? 35 zobraziť viac článkov >













