Resident Evil 2 sa v predajoch darí, prvenstvo dosiahol aj v ďalších regiónoch |
V Európe, v Austrálii, Afrike a na Strednom východe sa hra dostala na vrchol rebríčka
Vydanie remastru Resident Evil 2 sa dočkalo veľmi pozitívnej odozvy nielen u recenzentov či samotných hráčov, ale aj vo veľmi dobrých číslach predajov. Čísla predajov sú všeobecne dobré, a to až natoľko, že by Capcom s podobnými remastrami mohol v budúcnosti aj pokračovať. Teraz sa von dostali čísla predajov (digitál aj retail) v EMEAA regióne, ktorý pozostáva z Európy, Stredného východu, Afriky a Austrálie, a ani tu klasika od Capcomu nezaváhala. Čísla sú aktuálne k týždňu končiacemu 27. januárom, kde sa Resident Evil 2 umiestnil na prvom mieste, čím odsunul FIFA 19 na druhú priečku.
Call of Duty: Black Ops 4 si štandardne drží pozíciu, tentokrát tretie miesto, pričom zemiakovú medailu si berie Grand Theft Auto V.
1. Resident Evil 2
2. FIFA 19
3. Call of Duty: Black Ops 4
4. Grand Theft Auto V
5. New Super Mario Bros U Deluxe
6. Red Dead Redemption 2
7. Battlefleet Gothic: Armada II
8. Super Smash Bros Ultimate
9. Ace Combat 7: Skies Unknown
10. Tom Clancy's Rainbow Six Siege
Ak by sme sa ale pozreli len na digitálne predaje, prvé miesto by síce zostalo bez zmeny, no FIFA 19 by už musela druhé miesto prenechať GTA V. Zaujímavá je však situácia na treťom mieste. Zatiaľčo novinka od Focus Home Interactive, Battlefleet Gothic: Armada II, obsadila v celkovom rebríčku až siedmu pozíciu, pri digitálnych predajoch to ale dotiahla až na tretiu pozíciu.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 125
- Nolan priniesol fotky zo svojho nového filmu Odyssey 49
- Nový Stargate seriál je v príprave, pracujú na ňom aj ľudia z pôvodných sérií 37
- RECENZIA: Call of Duty Black Ops 7 42
- RECENZIA: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 29
- PlayStation predstavilo svoje Black Friday zľavy 59
- Cloudflare sa ospravedlňuje, že zrušil pol internetu 28
- Phil Spencer z Xboxu reagoval na kroky Valve - hovorí, že možnosti hráčov a vývojá 58
- Steam má za rok 2025 tržby 16,2 miliardy dolárov, Gabe Newell si pritom prebral no 57
- Asus predstavuje exkluzívnu grafickú kartu ROG Matrix RTX 5090 s cenou 3 999 dolár 47 zobraziť viac článkov >













