Sú toto zábery z vikingského Assassin's Creed: Ragnarok? |
Bude nakoniec vikingská doba ďaľšou v Assassin's Creed sérii a vyjde v roku 2020?
Bude nakoniec vikingská doba ďaľšou v Assassin's Creed sérii a vyjde v roku 2020? Zatiaľ nevieme, ale o Assasin's Creed hre v prostredí Vikingov sa hovorí stále viac a tieto obrázky ho vraj aj ukazujú. Ťažko povedať, či sú reálne. Vyzerajú skôr ako z nejakej indie hry, ale titul je ešte najmenej rok a pol od vydania.
Podľa informácií má hra vyjsť v roku 2020 na PC a ako na staré, tak aj nové konzoly. Hlavnou postavou v nej bude spojenec Ragnara Lodbroka, s ktorým mu budeme pomáhať pri vytváraní armády. Postupne sa stane Assassinom a dostane aj hidden blade.
Samotná mapa v hre má byť rozdelená na Veľkú Britániu, Dánsko, Švédsko, Nórsko a Fínsko. Kde kráľovstvá sú ešte delené na ďalšie regióny, ktoré môžu byť obsadené osadami. Tieto osady budete zakladať, customizovať a budú mať ekonomiku, ktorú využijete v hre.
Vrátia sa tu aj veľké conquest boje, v ktorých budete môcť oslabiť nepriateľskú armádu a obsadiť územie, alebo sa posunúť ďalej v príbehu. Naznačený bol aj príbeh prvej civilizácie, ktorý bude znovu minimálny a budeme napríklad hľadať artefakty ako Mjolnir (Thorove kladivo).
Z hrateľnosti sa do hry tentoraz vráti kooperácia, ktorá môže byť použitá pri väčšine vedľajších questov a objavovaní prostredia. Nebudú chýbať RPG mechaniky, orol, boje na lodiach. Tentoraz bude väčšie zameranie na vyrábanie a používanie brnení. Zameranie má byť aj na prezliekanie, ktoré vám môže pomôcť maskovať sa.
Hra je vyvíjaná v Montreale, kde to vedie Ashraf a šéfom príbehu je Darby McDevvit. Zo štúdií im asistuje Sofia, ktorá zároveň plánuje DLC na Islande, kde objavíme Yggdrasil na presun medzi deviatimi ríšami.
Zatiaľ to samozrejme nie je oficiálne a ťažko povedať, či reálne.
Update: Minimálne obrázky sú fake a ukazujú Blacksmith demo z Unity.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 42
- RECENZIA: Stronghold Crusader: Definitive Edition 38
- RECENZIA: Eriksholm: The Stolen Dream 18
- Seriálový Harry Potter sa ukázal, už padla prvá klapka 67
- 3000-dolárové RTX 5090 sú pre plebs, 500-tisícová zlatá RTX 5090 je práve pre vás 58
- Rockstar možno nechtiac naznačil návrat GTA 4 a Red Dead Redemption 2 vo vylepšený 61
- Cyberpunk 2077 patch 2.3 sa ukáže v stredu 70
- RECENZIA: Donkey Kong Bananza 51
- Mortal Kombat 2 film ukázal trailer a predstavil postavy 45
- Ďalšie ukážky z novej Mafie 57 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One PS5 Xbox Series X|S Vývoj: Ubisoft / Ubisoft Štýl: Akčná Adventúra
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|