Vyzerá, že Valve Dota Underlords titul nevyšiel, počet hráčov klesol o 80 percent |
Po Artifacte je to ďalšia hra od Valve, o ktorú hráči nemajú záujem
HRY > NOVINKY >
Pri svojom štarte v júli minulého roku mala táto hra založená na populárnom Dota 2 móde Dota Auto Chess peak 200 000 hráčov. Už po mesiaci bola polovica hráčov preč, pričom hráčska základňa mesiac za mesiacom stabilne klesala až k dnešným nelichotivým približne 19 tisíc hráčom v maxime a okolo 11 tisíc v priemere.
Pritom samotný Dota Auto Chess bol fenoménom, v priebehu prvých troch mesiacov ho hralo viac ako sedem miliónov hráčov. Očividne sa tu chcelo Valve zviezť na vlne úspechu nového módu a minimálne zatiaľ sa zdá, že to nevyšlo.
Zdroj:
steamcharts.com
Páči sa mi! (+4)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Gothic 1 Remake 112
- Blesk zničil hráčovi PC cez internetový kábel 66
- Alza rozbehla nové zľavy 39
- Recenzia na film Vládcovia vesmíru 9
- Filmová recenzia Deň odhalenia 34
- Ukážka hrateľnosti z racingovky Clutch 49
- Polhodina hrateľnosti z Fable ukazuje život v Albione, vzťahy, rodinu aj dôsledky 51
- Google predstavil nový zvukový AI model pre okamžitý jazykový preklad 10
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis ukázal hrateľnosť 30
- Šéfka Xboxu vie, že ďalšiu generáciu konzol nemôžu predávať za ceny cez 1000 dolár 93 zobraziť viac článkov >















