Overwatch 2 by podľa zmazaného tweetu mohol vyjsť ešte tento rok |
Tweetovala o tom oficiálna brazílska PlayStation pobočka a dlho sa tento tweet u nich neohrial
Blizzard nám minulý rok predstavil Overwatch 2 s trošku iným konceptom pokračovania, pričom hra bola na ich BlizzCone rovno aj hrateľná. Ponúkne všetok obsah jednotky, s ktorou bude prepojená, no navyše pribalí kampaň a kooperáciu a to všetko vo vylepšenom engine. Jeff Kaplan však rovno pri predstavení hry dodal, že je zatiaľ len v ranom štádiu vývoja a jej vydanie je ešte ďaleko. Mohli sme tak len hádať, kedy sa hra na trhu objaví.
Prvé náznaky informácií by sme tu mohli mať teraz, aj keď nezodpovedajú tomu, čo tvrdil Kaplan. Oficiálna brazílska PlayStation pobočka totiž na svojom Twitter konte zverejnila informáciu, že hra vyjde ešte tento rok. Asi netreba dodávať, že sa tam tento tweet dlho neohrial, no ľudia ho stihli zachytiť a medzi nimi bola aj stránka Voxel, ktorá priniesla screenshot.
K tomu pripojili aj obrázok a link na článok. Problémom však je, že sa síce na tento článok dokážeme dostať, je však starý. Pochádza ešte z konca novembra 2019 a vôbec nič o dátume vydania sa v ňom nepíše. Je tak otázne, či im naozaj unikli informácie o vydaní hry, alebo len ich správca Twitteru spravil chybu.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Crimson Desert 177
- Nové megazľavy spustené 46
- Recenzie na Crimson Desert vychádzajú 84
- Vyšla parodická hra Pingeon Come: Bentleyrance 34
- Microsoft pripravuje veľké úpravy Windows 11, príde flexibilnejší taskbar, menej r 82
- Zomrel Chuck Norris 114
- Šéf Take 2 hovorí, že AI nevytvorí GTA ani veľký hit, dodáva, že konzoly nebudú od 41
- Crimson Desert po vydaní čelí kritike, výpovede vývojárov hovoria o chaose a zmene 73
- RECENZIA: Marathon 50
- Kajajte sa, Jesus Simulator je tu! 24 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Switch Vývoj: Blizzard / Blizzard Štýl: Akcia / Multiplayer
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














