PRIHLÁS

Starship troopers news

pridal saver 11.5.2005 o 11:40 pod hry
HRY > NOVINKY >

CVG zverejnilo zaujímavé preview na Starship Troopers, očakávanú sci-fi akciu postavenú na známom univerze, v ktorom vedú chrobáky a ľudia neľútnostnú vojnu. Teraz tu máme aj nové obrázky a musím povedať, že sa pekne vylepšili.

Ak ste videli prvý film, hra sa nebude veľmi lísť. Čakajte rýchlu, chaotickú a extrémne násilnú akciu s rozsiahlymi bojovými scénami. Príbehom sa hra dostane 5 rokov po druhom Starship Troopers filme, kde je planéta Hesperus pod útokom Arachnoidov a vy spolu s elitou ľudského vojska idete vyčistiť tento odpad. Dostávate sa do Marauder jednotky, elitných bojovníkov s špeciálnou výzbrojou a poverením na tiché útoky za nepriateľskými líniami. Teda nebudete sa zúčastňovať len veľkých inváznych útokov, ale aj menších tajných misií v komando štýle boja.  Spolu v hre bude 12 single playerových misií spájajúcich známe filmové lokácie a miesta. Napríklad sa dostanete do Outpostu 29, ktorý nápadne pripomína Whiskey Outpost z filmu, kde budete všetkými silami obraňovať základňu pred prichádzajúcim nájazdom arachnoidov. V hre čakajte extrémne počty nepriateľov a vylízať sa so svojou jednotkou z útoku 150-tich warrior chrobákov bude chcieť trochu cviku. Pre Swarm engine (vyvíjaný in-house) by však nemal byť problém rozhýbať stovky postáv a chrobákov aj keď s objektmi s menším počtom polygónov. Na druhú stranu, podľa obrázkov počet polygónov nie pod aktuálnym štandardom.

Momentálne podľa CGV ešte autori nemajú zapracovanú AI a teda bude otázka, ako sa to celé bude chovať, či chrobáky naozaj dostanú ten pravý zabijacky inštinkt a či vám vaša parta bude pomáhať. Totiž ani séria 9 zbraní vám nepomôže proti rýchlo sa približujúcim chrobákom. Dostanete brokovnicu, útočnú pušku s granátmi, samozrejme miniatúrnu atomku (atom na ne, hovada). Nebude chýbať sniperka, raketomet a aj séria pevných zbraní či už určených na pozemné alebo lietajúce ciele.

Možno to vyzerá stále lepšie, ale autori ešte budú musieť popracovať, ak chcú stihnúť jesenný termín. A možno je lepšie na tom viac popracovať, ako vydať nedokončenú hru so slabou AI a nedotiahnutými animáciami. Pritom hra už mala vyjsť minulý rok.





Páči sa mi!






PC

Vývoj: Empire Interactive / Strangelite
Štýl: Akcia
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania:  október 2005
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Predám tieto ram-ky kingston f... (1)
Boli približne mesiac použivané, dôvod predaja kup...
|Rozpredaj pc (1)
ahojte rozpredavam Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7...
|Sayonara wild hearts - za polo... (0)
Ak mate switch 2, tak switch1 verzia je v akcii a ...
|Podobné hry (1)
ahoj sectoráci. chcem sa spýtat,nejaké podobné hry...
|Walking dead (6)
Ahojte, prosím vás kde sa dá sledovať v CZ ( stači...
|Sector hraje ... (129864)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Must see (42133)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Filmy filmy filmy film... (48615)
O filmoch. Hádam chápete....
|Screenshots (66537)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Čo vas dnes nasr... nahnevalo ... (46173)
Opozitum temy co vas dnes potesilo , takze sem sa ...
|Svet, ukrajina, vojny ... (55780)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk