EA plánuje pokračovať v Star Wars značke, Star Wars Battlefronty už predali 35 miliónov kusov |
S rozbiehajúcou sa novou érou Star Warsu ubezpečuje EA, že budú pokračovať v partnerstve s Disney.
S rozbiehajúcou sa novou érou Star Warsu ubezpečuje EA, že budú pokračovať v partnerstve s Disney. Potvrdil to CEO firmy Andrew Wilson v aktuálnej diskusii s akcionármi.
"Máme ohromný vzťah s Disney. Máme dobrý vzťah s Lucasom. Máme s nimi dlhodobý vzťah, ktorý siaha až do Star Wars: The Old Republic, ktorú sme spustili v roku 2011. Mali sme úspech vo fps strieľačkách, v RPG, v akčných dobrodružstvách, v MMORPG, v mobiloch a verte, že budeme mať úspech aj so Squadrons. V tomto partnerstve do budúcnosti zvýšime úsilie. Disney je naďalej veľmi, veľmi oddaný značke."
Síce niektoré Star Wars hry boli v EA zrušené, je to pre nich veľká značka a okrem stále sa rozrastajúceho sa Old Republic majú kvalitné veci na mobiloch, Star Wars Battlefront 1 a 2 im predali 35 miliónov kusov a Jedi: Fallen Order predal cez 10 miliónov.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- GTA 6 má dostať aj pokročilý systém procedurálne rozbíjateľného skla 37
- V Číne zažili kolaps ceny DDR5 pamätí, zlacneli aj o 30% za jeden deň 28
- Sony zvyšuje ceny PS5, PS5 Pro a PlayStation Portal 197
- GeForce RTX 60 Rubin plánuje dvojnásobný výkon ray-tracingu a tretinový rast raste 86
- Warhorse má podľa zákulisných informácií pracovať na open-world hre zo sveta Pána 44
- Článok: Poco X8 Pro 12
- Ceny RAM pamätí postupne mierne klesajú 28
- RECENZIA: Heroes of Science and Fiction 7
- Akcie pamäťových firiem klesli - Google predstavilo TurboQuant, algoritmus na komp 12
- RECENZIA: Starship Troopers: Ultimate Bug War! 10 zobraziť viac článkov >












