Leaky Call of Duty potvrdzujú tému studenej vojny, naznačujú mapy |
Call of Duty sa nám postupne odhaľuje aj bez oficiálneho ohlásenia.
Objavila sa dávka leakov z prichádzajúceho Call of Duty: Cold War. To z nejakého dôvodu stále nie je ohlásené a to napriek tomu, že sa už hra testuje a testeri prezrádzajú rôzne detaily. Je to zvláštna situácia, aj keď už sme si zvykli, že ohlásenia hier sú stále neskôr a stále bližšie k vydaniu. Tu je však otázne, na čo Activision čaká, trailer alebo teaser môžu dať von hocikedy. Neboli na prezentácii Sony a je tak otázne, či preto, že marketing prebral Microsoft, alebo sa len nehodili do eventu.
Zatiaľ o hre vieme:
- Hra je v studenej vojne
- Príde v októbri alebo novembri
- Hra je už v dobrom stave. Multiplayerové mapy sú hotové, až na pár textúr
- Hra bude mať Kampaň, Zombíkov, Multiplayer a Warzone s novou mapu
- V multiplayeri je aj štandardná minimapa, na ktorej sa objavíte, ak vystrelíte zo zbrane bez tlmiča
- Vrátil sa aj kompas z Modern Warfare
- Chýba leaning, ale vráti sa sliding a plávanie, šprintovanie bude neobmedzené
- Nová Warzone mapa má jazero v strede
- Multiplayerové mapy budú mať otváracie dvere
- Momentálne je v hre 10 máp, jedna na malej lodi v Čiernom mori, ďalšia v obchode, jedna so satelitom v strede púšte, je tam aj mapa Tank, Tundra, KGB,
- Multiplayer nebude mať špecialistov, ale vrátia sa Field Upgrady a Scorestreaky. Bude možnosť vytvorenia si classu.
- Liečenie je automatické
- MP ponúkne 6v6 alebo 3v3 režimy, momentálne nie je Gound war, ale je tam režim, ktorý využije časť Warzone mapy, zrejme s väčším počtom hráčov.
- Nová Warzone mapa je postavená do Ruska, sú tam bane, chemické laboratórium, meteorologická stanica, lyžiarske zjazdovky, Zoo, bažiny, satelitná stanica.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 294
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, už dostanete aj RTX 5070 Ti za lepšie 62
- Aký monitor si vybrať za 100, 200, 400 alebo 1000 eur? Aký rozmer, obrazovku a pom 110
- Takto bude vyzerať iPhone 17 Pro s obalom 64
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 46
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 31
- Porovnanie druhej epizódy The Last of Us season 2 seriálu s hrou 42
- Battlefield ukazuje základ svojej hrateľnosti - deštrukciu 28
- X-Files reboot je už v príprave 65 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Activision / Treyarch Štýl: Akcia / Multiplayer
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|