HRY > NOVINKY >
Vyzerá, že GTA: Liberty City Stories pre PSP bude prvé GTA s mutliplayerom. Svedčia o tom nasledovné leaknuté obrázky, ukazujúce menu a aj samotnú multiplayerovú hru. Hra by mala vyjsť na jeseň a určite výrazne naštartuje predaj PSP plus, ak sa potvrdí multiplayer, tak nárast bude ešte vyšší.
Na náš kontinent konzola príde až v septembri. Teda možno príde až v septembri, najnovšie sa totiž prevalilo, že Sony v Európe nedostalo trademark PSP, ktorú už má zaregistrovaný niekto iný a musia to septembra vyriešiť či už peniazmi, súdom alebo dokonca novým názvom pre EU. Medzitým sa asi budú ďalej snažiť neúspešne zastavovať veľkých predajcov v importovaní amerických PSPéčiek do Európy.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 278
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 271
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 294
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Aké PC zložíte za cenu Steam Machine? Koľko vyjde zostava podobná Steam Machine? 107 zobraziť viac článkov >
|
PSP
Vývoj: Rockstar / Rockstar Leeds Štýl: Akčná Adventúra Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













