Razer predstavil najrýchlejšiu hernú myš - Razer Viper 8KHz |
Myš odosiela dáta do PC až 8000x za sekundu a vrchovate tak prekonáva aktuálny štandard
Razer Viper 8KHz je nová herná myška od Razeru, ktorá nie je len bežnou evolúciou v tomto odvetví, ale Razer s ňou chce stanoviť nový štandard. Je to totiž prvá herná myška na trhu, ktorá ponúka polling rate až 8000Hz, teda myška odosiela dáta do PC až 8000x za jednu sekundu. Štandard v herných myškách je pritom 1000Hz. Nezaostáva však ani v ďalších aspektoch. Ponúka optický senzor Focus+ s rozlíšením 20000DPI a presnosťou 99,6% so zrýchlením 650 IPS a zrýchlením 50G. Razer ju tiež vybavil optickými spínačmi novej generácie so životnosťou 70 miliónov kliknutí.
Myš má ďalej 8 programovateľných tlačidiel, hybridné cloudové úložisko a pamäť pre uloženie 5 profilov, podporu RGB podsvietenia Razer Chroma, pokročilé nastavenie zdvihovej vzdialenosti a teflónové klzné plochy. Okrem toho je dizajn myšky určený pre pravákov aj ľavákov.
Samozrejmosťou je 1,8m dlhý Speedflex kábel. Potešia kompaktné rozmery 126,73 mm (dĺžka) x 57,6 mm (šírka) x 37,81 mm (výška) a hmotnosť 71 gramov. Cena myšky je 89,99€.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis a Tomb Raider: Catalyst oficiálne predstavené 102
- Budú toto tituly z vianočnej rozdávačky Epicu? Bude rozdávať aj RDR2? 47
- Nové zľavy pred Vianocami 23
- Remake Assassin's Creed IV: Black Flag prekvapí svojím podnázvom 16
- Mobily so 4GB pamäťou sa vrátia, niektoré hi-endy zrejme klesnú na 12GB 86
- Hogwarts Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 32
- Článok: TCL 65'' C9K Mini LED TV 51
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis bude názov novej Tomb Raider hry 45
- Takto vyzerá Witcher 3 s AI filtrom 47
- Half-Life 3 má byť launch hrou pre Steam Machine, vydanie cieli na jar 2026 68 zobraziť viac článkov >














