Hi-Fi Rush bol ohlásený a rovno vyšiel |
Tango Gameworks predstavilo a aj vydalo svoju ďalšiu hru.
Tango Gameworks predstavilo a aj vydalo svoju ďalšiu hru. Je to Hi-Fi Rush, rytmický akčný zážitok. Dostanete sa v ňom do wannabe rockovej hviezdy Chaia, ktorý sa ocitá na zlom mieste v zlý čas a musí zastaviť robotický konglomerát pomocou svojej gitary. Pritom všetko od pohybov po boje je synchronizované s hudbou.
Totiž diabolská korporácia omylom spojí hudobný prehrávač so srdcom Chaia. Následne je označený ako chybný a boli vyslané hordy nepriateľov, aby ho zastavili. Musíte sa tak s Chaiom prebojovať cez každé oddelenie robotického monolitu, aby ste zastavili ich smrtiace plány. Zároveň na každom oddelení budete musieť poraziť aj jeho bossa.
Popritom sa bude všetko automaticky synchronizovať s hudbou, od sekania, cez uskakovanie, až po silné údery. Pričom čím lepšie sa trafíte do rytmu, tým bude daná akcia silnejšia, a ak takto zvládnete viac tónov za sebou, získate kombo a špeciálne finishe.
Hra dnes vychádza na Xbox Series XS a PC, pričom na PC bude na Store, Steame a aj Epicu. Zároveň bude aj v Game Passe.
Ak by ste však chceli viac ako základnú verziu, dostupná bude aj Deluxe edícia s upgrade packom, špeciálnymi kozmetickými doplnkami a aj hernou menou na odomknutie bonusov (herná mena sa dá získať len hraním).
Hra stojí 30 eur a deluxe pack je za 10 eur.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- GTA 6 predobjednávky možno budúci týždeň nebudú, Rockstar sa vraj nechystá rozposi 67
- Sony dvíha cenu PS Plus predplatného 116
- HELLGRIND je prvý AI celovečerný film, vznikol za dva týždne 52
- Strauss Zelnick uviedol, že súčasný termín vydania hry GTA 6 znamená 18-mesačné me 41
- Warhorse potvrdilo svoje dve nové hry - Kingdom Come a Middle Earth RPG 79
- Článok: Ray-Ban Meta Wayfarer (Gen 1) 22
- GTA 6 si stále drží novembrový dátum vydania, Red Dead Redemption 2 už prekonal 85 36
- Epic rozdáva hry Tomb Raider I-III Remastered a Down in Bermuda 21
- RECENZIA: Thick as Thieves 7
- Sony Interactive Entertainment mení stratégiu: veľké singleplayer hry majú ostať e 120 zobraziť viac článkov >
|
PC
Xbox Series X|S Vývoj: Microsoft / Tango Gameworks Štýl: Akcia
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||
















