Ready at Dawn stratilo tretinu zamestnancov, Meta ich prepustila spolu so šéfom štúdia |
Meta znovu prepúšťala a tentoraz aj z odkúpených štúdií. Schytalo to Ready at Dawn.
Meta znovu prepúšťala a tentoraz aj z odkúpených štúdií. Schytalo to Ready at Dawn. Tí sa z nejakého dôvodu nechali pred tromi rokmi Metou, teda vtedy ešte Facebookom, odkúpiť a teraz zistili, že to možno nebol až taký dobrý krok. Meta im prepustila tretinu zamestnancov vrátane šéfa štúdia.
Je to škoda, keďže majú na svedomí Echo sériu pre VR a patria tam medzi najlepšie VR štúdiá. Prepúšťanie im k vyššej kvalite nepomôže a to, že stratili šéfa, už vôbec nie.
Ready at Dawn mohlo radšej vtedy odkúpiť Sony, keďže pre nich spravili God of War hry a hlavne zaujímavý The Order 1886. Možno nebol úspešný, dokonalý a ideálny, ale mal dobrý svet a dobré spracovanie. Ostatné sa mohlo do ďalších častí ďalej vylepšovať.
Mitch Dyer, scenárista z WB Games Montreal, rovno na to povedal, že "Mark Zuckerberg je najneschopnejší, neefektívnejší a najhlúpejší generálny riaditeľ, aký kedy existoval".
1/3 of the studio was laid off today including the studio head
- Thomas Griebel (@thomas_griebel) April 19, 2023
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 242
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 213
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18 zobraziť viac článkov >













