Last Train Home sa spája s This War Of Mine | 
Dve dôležité hry o dopadoch vojny teraz môžete získať v spoločnom balíčku.
Ashborne Games spoločne s vydavateľom THQ Nordic oznamujú spojenie síl s kolegami z poľského vydavateľstva 11 bit studios stojacimi za svetovo úspešnými a uznávanými titulmi ako je This War of Mine a Frostpunk. Historická stratégia o československých legionároch Last Train Home je tak teraz novo na Steame k dispozícii v spoločnom balíčku zvanom „War Stories“ s hrou This War Of Mine o strastiach a hrôzach vojny z pohľadu civilných obyvateľov. Balíček je teraz k dispozícii so zľavou 33% po časovo obmedzenú dobu a potom so zľavou 10%, ak vlastníte aspoň jeden z uvedených titulov rozprávajúcich napínavé zážitky z vojny.
Zároveň sa autori chcú pochváliť aj úspechom, ktorý s hrou zaznamenali. Hra dosiahla po vydaní 7. miesto v celosvetovom rebríčku top 10 najpredávanejších hier na Steame. Až za ňou boli napríklad Horizon: Zero Dawn - Complete Edition alebo Cyberpunk 2077. Na Steame si drží hodnotenie 85% a na Metacritic dosiahla priemer 83.
"Nesmierne nás tešia ohlasy z radov hráčov, novinárov, kolegov, rodín a priateľov, ktorí nastúpili na palubu Last Train Home a spoločne s nami prežívajú cestu československých légií. Recenzie aj ohlasy pozorne sledujeme a máme veľkú radosť z toho, že prevláda veľmi pozitívny dojem - nami podaný príbeh oceňujú ľudia z celého sveta. Neusíname však na vavrínoch a pracujeme so spätnou väzbou, aby sme hru ďalej vylepšili na základe prianí a sťažností hráčov," povedal Peter Kolář, Ashborne Games, Studio Manager Ashborne Games.
"Umiestnenie na 7. mieste v celosvetových predajoch na Steame je pre nás dôležitým míľnikom a zásadným krokom vpred v našej premiére na poli strategických hier s novou značkou. Prijatie Last Train Home predčilo naše očakávania, ale možno z dôvodu istého tunelového videnia, ktoré sme si vybudovali za 3 roky tvrdej práce. Spoločný balíček po boku 11 bit studios s This War of Mine je pre nás veľkou cťou, ktorú si naozaj vážime a zároveň veríme, že oba tituly k sebe dobre pasujú aj svojim mimo-herným presahom," dodal Dominik Jícha, Marketing Manager Ashborne Games.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA | 
- Alza spustila Black Friday zľavy 71
 - Plánujete kúpiť štvorkolku? Čo takto osemvrtuľovku Jetson One? 20
 - Chcete byť Pro hráčom v Battlefielde 6? Priplatíte si. 82
 - OLED monitory sú už v cenách pod 500 eur 152
 - Novembrové hry 31
 - Ako vyzerá GTA IV s path tracingom cez RTX Remix? 31
 - Aké ceny teraz majú grafické karty? 37
 - RECENZIA: Painkiller 25
 - RECENZIA: Farthest Frontier 7
 - Battlefield RedSec práve vyšiel 67 zobraziť viac článkov >
 
| 
 PC 
Vývoj: THQ Nordic / Ashborne Games Štýl: Stratégia / Managementová 
  | |||
| 
     + SLEDOVAŤ HRU 
SÚVISIACE ČLÁNKY: 
     
    
 | |||









    
    
    
    
    
    
    
    
    
    





