World of Warships oslávi najdlhšiu noc múzeí a pridáva nový režim Perilous Route |
Súčasťou akcie bude aj spustenie novej digitálnej platformy Naval Museum Atlas, ktorá v interaktívnej forme predstaví výber námorných múzeí a historických inštitúcií.
World of Warships si 18. mája opäť pripomenie historické vojnové lode v rámci livestream podujatia Najdlhšia noc múzeí, ktoré tento rok oslavuje 5. výročie. Hráči a fanúšikovia námorných bitiek sa môžu tešiť na pohľad do vybraných svetových múzeí, kde sa nachádzajú legendárne plavidlá ako USS Intrepid, USS Wisconsin či ponorka USS Cod. Tento rok sa do programu zapojí aj kanál History Hit, kde historik Dan Snow otvorí debatu o vývoji vojnových lodí – tentoraz aj za účasti umelej inteligencie.
Súčasťou akcie bude aj spustenie novej digitálnej platformy Naval Museum Atlas, ktorá v interaktívnej forme predstaví výber námorných múzeí a historických inštitúcií. Hráči, ktorí tieto miesta navštívia, môžu získať aj herné odmeny a špeciálne bonusy.
K májovej aktualizácii patrí aj návrat Operácie Dynamo, ktorá pripomína 85. výročie evakuácie z Dunkirku. Hráči sa môžu zapojiť do tematického eventu s novým herným obsahom vrátane maskovaní, efektov a torpédoborca Gallant (Tier VI).
Zaujímavosťou je aj nový dynamický režim Perilous Route, kde je cieľom eskortovať poškodenú veliteľskú loď cez nebezpečné vody, plniť úlohy počas opráv a čeliť vlnám nepriateľov. Režim je dostupný pre lode Tier VIII–IX (okrem ponoriek).
V hre sa objavia aj ďalšie novinky: návrat spolupráce s Azur Lane, sprístupnenie sovietskych ponoriek mimo early access, pokračovanie stavby nemeckého krížnika Blücher 1939 a nové sezóny hodnotených bitiek a šarvátok.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Sam Altman z OpenAI hovorí, že jeden príkaz v ChatGPT spotrebuje pätnástinu čajove 29
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 149
- The Witcher 3 by mal dostať nové DLC 62
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 38
- RECENZIA: Mario Kart World 104
- Článok: Nintendo Switch 2 42
- MindsEye podľa očakávaní kvalitou neohúrilo 72
- PlayStation Plus Premium a Extra predstavilo júnové hry 17
- Článok: Dnes by Dead Space nedostal zelenú - vydavatelia sa boja riskovať 16
- Nové mega zľavy spustené 29 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
Vývoj: Wargaming.Net / Wargaming.Net Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|