Indiana Jones and Order of the Giants DLC dostal dátum vydania a trailer |
Hra príde budúci rok aj na Switch 2.
Bethesda oznámila vydanie nového príbehového DLC pre hru Indiana Jones and the Great Circle, ktoré nesie názov The Order of Giants. Vyjde už 4. septembra 2025 a prinesie úplne novú kapitolu zasadenú do tajomstiev Rímskej ríše.
Príbeh sleduje Indiana Jonesa, ktorý sa v katakombách Ríma stretáva s mladým kňazom otcom Riccim. Ten ho požiada o pomoc pri hľadaní strateného rímskeho artefaktu. Spočiatku obyčajné pátranie sa rýchlo mení na nebezpečnú cestu, keď sa Indy musí postaviť intrigám cisára Nera a jeho gladiátorským hrám, tajomnému kultu Mithras a ďalším hrozbám ukrytým v tieni.
DLC bude dostupné pre majiteľov Premium Edition už v deň vydania, no zároveň si ho bude možné kúpiť samostatne od 4. septembra 2025 (vyžaduje základnú hru). DLC vyjde rovno na PC, Xbox a aj PS5, pričom budúci rok príde DLC aj s pôvodnou hrou na Switch 2
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Netflix oficiálne ohlasuje odkupovanie Warner Bros za 82 miliárd dolárov 136
- RECENZIA: Blood: Refreshed Supply 37
- Ako teraz vyjde poskladanie PC? Oplatí sa stále zložiť si ho, alebo kúpiť už hotov 127
- Čo získa Netflix odkúpením Warner Bros? 52
- Remake Assassin's Creed IV: Black Flag prekvapí svojím podnázvom 16
- Nové zľavy pred Vianocami 16
- Aké hry kúpiť pod stromček na Vianoce 2025? 23
- Článok: Logitech RS50 - 8nm volant 19
- Uvidíme na The Game Awards trailer na remake prvého Tomb Raidera? 31
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis bude názov novej Tomb Raider hry 45 zobraziť viac článkov >
|
PC
Xbox Series X|S PS5 Vývoj: Bethesda / Machine Games Štýl: Akčná Adventúra
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













