Marketing GTA VI začne v lete, šéf Take 2 verí, že sa hra neodloží |
Take-Two potvrdilo, že spustenie marketingu hry je naplánované
Strauss Zelnick, šéf Take 2, v aktuálnom hovore s akcionármi potvrdil, že je presvedčený, že GTA VI vyjde podľa plánu v novembri. Plánujú už marketing na leto, kde uvidíme články aj viac z hry. Povedal k tomu:
"Pretože vždy, keď sa približujeme k marketingovým témam, sme zjavne na mieste, kedy máme sebavedomie na maxime."
K tomu práve dnes sa novinári verejne bavili, že Rockstar už komunikuje s médiami a niektorým ponúka prvý pohľad na hru. Takže sa to už pomaly rozbieha. Samozrejme, bude na Rockstare, či hru stihnú dokončiť a či sa nebude znovu odkladať. Napríklad kvôli tomu, že nestihnú hru dotiahnuť a vychytať chyby.
Take-Two zároveň potvrdilo, že GTA V predalo 225 miliónov kópií, čo predstavuje nárast o 5 miliónov, a RDR2 predalo 82 miliónov kópií, čo predstavuje nárast o 3 milióny.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Crimson Desert 156
- Nové megazľavy spustené 39
- Recenzie na Crimson Desert vychádzajú 84
- Ruské štúdio pripravuje propagandistickú hru Ukrainian Warfare: Gostomel Heroes o 50
- Vyšla parodická hra Pingeon Come: Bentleyrance 33
- Nvidia predstavila DLSS 5, príde na jeseň 139
- Zomrel Chuck Norris 110
- RECENZIA: Marathon 50
- V reakcii na hodnotenia Crimson Desert klesli akcie Pearl Abyss o takmer 30% 83
- DLSS 5 zachová umelecký štýl autorov, sami si vyberú, čo a ako zapracujú 175 zobraziť viac článkov >













