Too Human je dokončený |
Microsoft dáva na známosť, že akcia Too Human od Silicon Knights je dokončená a na pultoch európskych obchodov sa objaví presne 29. augusta. Vývoj Too Human nebol bezproblémový, autori sa dostali do konfliktu s Epic Games kvôli licencovanému enginu, na ktorom bola hra pôvodne vyvíjaná, zmena technológie za vlastnú sa odrazila v niekoľkých nepríjemných odkladoch a negatívnych reakciách na prezentované ukážky na výstavách.
Nedávno vydané demo prilákalo k Xboxom viac ako 900 000 hráčov a podľa dojmov ich rozdelí na dva tábory. Tých, ktorým mix nórskej mytológie a kybernetiky imponuje natoľko, že je im ukradnutá kolísajúca kvalita prostredí a nemotorné ovládanie a tých, ktorí sa budú oháňať práve týmito nedostatkami.
Či nás po niekoľkohodinovej jazde v koži Baldura bude čakať paralýza prstov z manipulovania zbraní cez pravý analog, uvidíme 29. augusta, zatiaľ môžete božskú atmosféru nasávať z nového komentovaného videa.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Takmer všetci klienti známej hernej právničky už chcú v zmluvách zákaz generatívne 55
- Takto má vyzerať mapa GTA VI, objavili sa aj leaknuté videá 107
- Skupina stojaca za únikom GTA 6 vyhlásila vojnu vydavateľom. Má aj vlastný „manife 130
- GTA VI leaky pokračujú ďalším videom 215
- Alza spustila nové zľavy 9
- Aktuálny leak GTA 6 odhaľuje nové detaily. Rockstar zjavne posúva DNA série ďalej 60
- Ďalší GTA VI leak ukazuje prelet lietadlom nad mestom 168
- RECENZIA: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Cost of Hope 69
- RECENZIA: The Sinking City 2 14
- Roztlieskavačka Hayden Panettiere zomrela 56 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
Vývoj: Microsoft / Silicon Knights Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||















