PRIHLÁS

Too Human má štýl, ale aj problémy

pridal saver 25.7.2008 o 0:02 pod hry
HRY > NOVINKY >

Too Human sa blíži a ako som sa pozrel na demo, môžem zhodnotiť, že tá hra bude mať niečo do seba. Je to sekačka na štýl Devil May Cry v sci-fi prostredí s kolosálnymi lokalitami a prostredím pripomínajúcim Halo. Perfektné prestrihové scény, rozsiahly príbeh a grafika mierne nad priemerom dopĺňa hrateľnosť sekačkovo strieľačková, z ktorej budú mať fanúšikovia spomínaných dvoch hier radosť. Prezentáciu mierne kazí slabo spracované menu a RPG systém. Toto mohli za tie roky vývoja prepracovať pôsobivejšie. Naozaj sa v tom na prvý aj druhý pohľad ťažko človek vyzná.

Ale menu nie je taký problém, ako ovládanie a kamera, to sú dva hlavné elementy, ktoré budú hodnotenia buď sťahovať do mínusu, alebo zvyšovať do plusu. Ovládanie je trochu neštandardné, kde pravým analogom ovládate ťahy meča a ľavým štandardne pohyb. Pekne sa teda s prstom namakáte a k tomu ešte odpadne možnosť ovládania kamery. Osobne mi to nevadilo, ale názory sú na tieto elementy rozmanité.

Too Human bol za tie roky vývoja premieľaný, poznačený kauzami, odpisovaný a čím bližšie je hra k vydaniu, tým sa útoky na Silicon Knights stupňujú. Je to čiastočnej aj chyba autorov a rôznych ich vyhlásení. Dosť tým celým cirkusom finálna hra utrpí a pravdepodobne aj jej predaj. Nechajme sa prekvapiť, aký postoj zaujmú herné plátky po vydaní hry. V každom prípade hra má štýl a nie je zlá. Ostáva ale na final verzii, či nebude príliš repetívna, či ponúkne dostatok prostredí a aj dostatočný vývoj príbehu.

Mimochodom do dema sa postupne budú odomykať ďalšie classy, Berserk sa odomkne zajtra, Commando o tri týždne. Ak si ich chcete zahrať hneď, prestavte si dátum v konzole. Ak si chcete zahrať aj za Defendera alebo Bioengineera, nastavte sa na nich v menu a zatlačte ľavú páčku doprava a súčasne stlačte A. Sú to zbytočné komplikácie a presne pre takéto veci získava firma Silicon Knights negatívny image.





Páči sa mi!






Xbox 360

Vývoj: Microsoft / Silicon Knights
Štýl: Akcia
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania: 29. august 2008
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Dnb mix zo vcerajseho open air... (0)
https://www.youtube.com/watch?v=a5o3Q3f520k...
|Xbox hraci (7)
Ahojte, kde sa teraz pls najnovsie zdruzuju Xbox S...
|Hra na cd/dvd/blueray, ktoru s... (14)
Zdar vsetci. Aku hru si najviac cenite, ktoru mate...
|Hry, ktoré si treba aspoň raz ... (23)
Poslednú dobu tu čítam samé negatíva ovplyvňujúce ...
|Pc - na komunitu (11)
Ako sa zakladá web? Treba mať živnosť? Chcem web s...
|Screenshots (67106)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Sector hraje ... (130489)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Filmy filmy filmy film... (48929)
O filmoch. Hádam chápete....
|Čo ma dnes potešilo ... (44445)
Sem mozte pisat co vas dnes potesio , co ste prije...
|Zľavy/akcie/rozdávačky - pc (412)
Ahojte, všimol som si (alebo som aspoň nenašiel...
|Svet, ukrajina, vojny ... (57287)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk