Masaker gladiátorov na Wii |
Gladiator A.D. vás vtiahne do arén, kde sa postavíte zoči-voči najtvrdším bojovníkom a v brutálnych zápasoch sa pokúsite dostať až na piedestál víťazov.
HRY > NOVINKY >
Gladiator A.D. vás vtiahne do aréne, kde sa postavíte zoči-voči najtvrdším bojovníkom a v brutálnych zápasoch sa pokúsite dostať až na piedestál víťazov. Hru pre Wii vyvíja spoločnosť High Voltage Software, ktorá má na svedomí aj titul The Conduit.
Na výber sú rôzni gladiátori s odlišnými silnými aj slabými stránkami, útokmi a osudmi. V boji vraj bude treba sledovať súperov a využiť ich slabosti, aby bolo možné uspieť. A budú sa sekať údy a hlavy, čo dokazuje aj debutový trailer z E3. Wiimote ovládač sa bude využívať pri útoku a obrane, sľúbená je podpora Motion Plus. Masaker v rímskej aréne sa pripravuje na prvý štvrťrok 2010.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Crimson Desert 144
- Nové megazľavy spustené 39
- Recenzie na Crimson Desert vychádzajú 84
- Ruské štúdio pripravuje propagandistickú hru Ukrainian Warfare: Gostomel Heroes o 50
- Nvidia predstavila DLSS 5, príde na jeseň 138
- Vyšla parodická hra Pingeon Come: Bentleyrance 31
- Aký monitor kúpiť na jar 2026? LCD a aj OLEDy sú za dobré ceny 46
- DLSS 5 zachová umelecký štýl autorov, sami si vyberú, čo a ako zapracujú 167
- RECENZIA: Marathon 50
- V reakcii na hodnotenia Crimson Desert klesli akcie Pearl Abyss o takmer 30% 82 zobraziť viac článkov >
|
Wii
Vývoj: SEGA / High Voltage Software Štýl: Bojovka / Akcia
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













