Bayonetta ukazuje porovnania |
Digital Foundry porovnalo Xbo360 a PS3 demá prichádzajúcej akčnej sekačky Bayonetta a vyzerá, že rozdiely medzi oboma verziami sú dosť výrazné.
Digital Foundry porovnalo Xbox360 a PS3 demá prichádzajúcej akčnej sekačky Bayonetta a vyzerá, že rozdiely medzi oboma verziami sú dosť výrazné, aj keď nie také gigantické ako pri aktuálnom Flashpointe 2.
Z porovnaní už chápeme, prečo sa autori pôvodnej Bayonetty pre Xbox360 nechcú priznať k PS3 verzii, ktorej port má na svedomí Sega. Ide o to, že PS3 verzia je v každom ohľade slabšia, má slabšie textúry, slabší framerate, viac tearingu (v bojových scénach až 70 % roztrhaného obrazu), absentujú aj postprocessing efekty a namiesto nich je na prestrihové scény pridaný blur. Rozdiely najlepšie vidieť v tomto porovnávacom videu. Ďalšie videá v článku mapujú framerate jednotlivých verzií.
Nedá sa povedať, že by Xbox360 verzia mala stabilný 60 fps framerate, ale neklesá až tak výrazne a tearing sa tiež vyskutyje. Zo zaujímavostí spomínajú pri Xbox verzii použitie DXN/3Dc+ algoritmu v Xenos čipe na kompresiu textúr, ktorá má výrazný dopad na kvalitu finálneho obrazu, normal-mapping je pri tejto verzii kvalitnejší, plus na scénach vidieť aj lepšie nasvietenie.
Samozrejme zatiaľ je to len demo, ale nečakáme, že by sa toho vo final verzii veľa zmenilo. Na druhej strane v oboch verziách ostáva hrateľnosť rovnaká a hráči sa majú na čo tešiť. Čakajú na nich rozmanité prostredia, netradičné nápady a neustála akcia s dominantnou (občas nahou) sexi učiteľkou v hlavnej úlohe.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 61
- CD Projekt prvý raz ukázal The Witcher IV 345
- Mladý James Bond sa ukázal na prvom videu k 007 First Light hre 76
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 125
- RECENZIA: Tainted Grail: The Fall of Avalon 11
- Fake AI startup používal k odpovediam 700 indických inžinierov 25
- Assassin's Creed Black Flag remake prichádza, možno bude čoskoro predstavené 41
- Leaknuté video z Battlefieldu ukazuje deštrukciu 65
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- Unreal Engine 5.6 ukázal nové funkcie 67 zobraziť viac článkov >
PS3
PC PS4 Xbox 360 Xbox One Vývoj: SEGA / Platinum Games Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|