EA zničila Battlefield Heroes? |
Na jednej strane síce prichádzajú dobré správy o nových hrách, ale na druhej strane EA kazí staré dobré hry za vidinou vyššieho zisku.
Na jednej strane síce prichádzajú od EA dobré správy o nových hrách, ale na druhej strane EA kazí staré dobré hry za vidinou vyššieho zisku. Konkrétne sa to týka Battlefield Heroes, free akcie, ktorá má ako doplnok rozmanité veci na kupovanie. Dajú sa kúpiť oblečenia aj špeciálne zbrane a veci.
Doteraz to bolo v poriadku, lebo napríklad špeciálne zbrane sa dali bez problémov zarobiť za bežné občasné hranie v hre, ale teraz sa pomer ceny zmenil a ak si chcete udržať kvalitnú zbraň, musíte hrávať okolo 5 hodín denne (treba zarobiť 60 bodov), čo pri tomto štýle nehrozí a hra na to ani nie je dizajnovaná. Ak teda chcete zbraň, neostáva vám nič iné, ako si ju kúpiť za skutočné peniaze a neustále hrávať, keďže doba prenájmu je teraz znížená na 1 až 3 dni z niekoľkých mesiacov.
Hráči okolo toho spravili dosť výrazný rozruch a oficiálne fóra nestíha EA mazať. Viac nájdete tu.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 62
- Mladý James Bond sa ukázal na prvom videu k 007 First Light hre 76
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 138
- Assassin's Creed Black Flag remake prichádza, možno bude čoskoro predstavené 41
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 33
- RECENZIA: F1 25 18
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- Unreal Engine 5.6 ukázal nové funkcie 67
- State of play bude dnes o 23:00 102
- Xbox Games Showcase začne o 19:00 117 zobraziť viac článkov >