inFamous 2 vychádza 8. júna |
Superhrdinská akcia sa na trhu ukáže v niekoľkých príchutiach a baleniach.
Superhrdinská akcia inFamous 2 vychádza v EU 8. júna, v Nemecku a UK to bude o dva dni neskôr, oznámila to dnes Sony. Elektrinou nabitý hrdina Cole MacGrath si vyboxoval hneď niekoľko balení.
O mimoriadne bohatej zberateľskej Hero edícii s fešáckym poslíčkovským vakom s logom Sly Coopera a figúrkou hlavného hrdinu a limitovanej edícii so sťahovateľnými bonusmi sme už informovali.
V júni sa na trhu objavia aj balenia s DualShockom 3 a hrou, ktoré po vzore duálneho obalu limitovanej edície sa budú predávať s dvoch farebných vyhotoveniach - pre hrdinov v modrom „Cosmic Blue“ a zloduchov v červenom „Crimson Red“.
Komu na hranie chýba PS3, bude v predaji aj bundle s 320 GB konzolou, ovládačom a kópiou hry. Ceny jednotlivých balení nie sú zatiaľ známe.
Čakanie na inFamous 2 si môžete skrátiť sledovaním intra s retrospektívnym pohľadom na udalosti predchodcu.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Microsoft prepustil 9000 zamestnancov pre AI, jeden z vedúcich im odporúča obrátiť 123
- Takmer 10 minút hrateľnosti z Mafia: The Old Country 156
- OpenAI o1 model sám seba skopíroval na externý disk, ako istotu pred vypnutím, Cla 73
- Stop Killing Games petícia prekročila 1 milión podpisov 62
- Nové Alza dni zľavy spustené 19
- Júlové hry 17
- RECENZIA: System Shock 2: 25th Anniversary Remaster 30
- Fanúšikovský remake Counter-Strike 1.6 s názvom CS: Legacy narazil na právne probl 19
- Letný Steam výpredaj už pomaly končí 56
- Ghost of Yotei ukázal svoj gameplay 115 zobraziť viac článkov >
PS3
Vývoj: SCEE / Sucker Punch Štýl: Akčná Adventúra Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|