War Z je po novom Infestation |
Po komplikáciách rôzneho druhu sa tvorcovia rozhodli pokračovať v boji o prežitie pod novým názvom.
Kontroverzná survival MMO War Z zmenila názov a teraz ju už nájdete pod označením Infestation: Survivor Stories.
Tvorcovia z Hammerpoint Interactive oznámili premenovanie kvôli komplikáciám s obchodnou značkou a titulmi s podobným názvom. Hráčov sa táto zmena nijako nedotkne, mení sa len logo a názov webstránky, obsah sa, v prípade tejto hry môžeme zrejme povedať bohužiaľ, nemení. Okrem toho budú zrušené oficiálne War Z stránky na Facebooku a Twitteri.
Problémy s War Z sú prakticky od počiatku vývoja. Jednak dochádzalo k zámenám so survival módom Day Z pre Arma II, k tomu sa pridal film World War Z s Bradom Pittom, takže zmena značky je určite viac ako vhodná. Hra však nepresvedčila ani svojimi kvalitami, čo sme naznačili v našom preview a potvrdilo sa to aj krátko po spustení predaja, kedy bola hra po troch dňoch stiahnutá z obehu kvôli katastrofálnemu stavu.
Zdá sa, že najväčším nepriateľom War Z nie sú zombíci, ale hra ako taká, ktorá bojuje sama so sebou a aby dosiahla reálny úspech, bude treba viac ako len zmena názvu na Infestation.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Battlefield 6 ukazuje gameplaye z pre-aplha testu 98
- Battlefield 6 predstavil svoj multiplayer, dostal dátum vydania 136
- Battlefield 6 svojimi PC požiadavkami prekvapí 77
- Sony pravdepodobne začne vydávať exkluzívne PlayStation hry na Xbox a Nintendo Swi 154
- RECENZIA: Achilles: Survivor 18
- Sony žaluje Tencent, Light of Motiram je podľa nich kópiou Horizonu 98
- Ubisoft chystá odhalenie nových hier zo série Assassin’s Creed 34
- Hangar 13 už pracuje na ďalšej Mafii, hoci The Old Country ešte nevyšla 31
- Death Stranding 2 po mesiaci prináša prvé štatistiky 67
- DOJMY: Cronos: The New Dawn 8 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
Vývoj: Hammerpoint interactive / Hammerpoint interactive Štýl: MMO |
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|