Nintendo predalo 100 miliónov Wii konzol |
Napriek spomaleniu v poslednom roku, Nitnendo dotiahlo Wii konzolu na 100 miliónov kusov. Potvrdila to ich aktuálna finančná správa.
HRY > NOVINKY >
Napriek spomaleniu v poslednom roku, Nitnendo dotiahlo Wii konzolu na 100 miliónov kusov. Potvrdila to ich aktuálna finančná správa. Wii je ich najúspešnejšia konzola a sto miliónov prekonali len s handheldmi Gameboy a Nintendo DS.
Popritom 100 miliónov kusov práve prekonal aj predaj hier pre 3DS, a zároveň za posledný štvrťrok predal 1.4 milóna kusov handhedlu. Na druhej strane pri WiiU sa firma nemá čím chváliť a za štvrťrok predali len 160 000 kusov, celkovo je to zatiaľ len 3.61 milióna kusov.
Spolu s tým sa Nintendo vracia späť do plusu, kde čistý príjem 8.6 miliárdach yenov a teda 88 miliónov dolárov, čo je veľké pozitívum po troch štvrťrokoch v mínuse. Firma má stále čo robiť, aby dosiahla svoje štandardy v časoch Wii.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Clair Obscur: Expedition 33 71
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 296
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 52
- RECENZIA: Lost Records: Bloom & Rage 11
- Takto bude vyzerať iPhone 17 Pro s obalom 64
- RECENZIA: Amerzone - The Explorer's Legacy 3
- Článok: Razer BlackShark V2 X White Edition 10
- Porovnanie druhej epizódy The Last of Us season 2 seriálu s hrou 42
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 31 zobraziť viac článkov >