Nintendo ohlásilo 2DS handheld! |
Nasledovník 3DS nie je 4DS, ale krok späť a to 2DS! Nie je to však nový handheld, ale skôr nová verzia 2D verzia 3DS v špeciálnom, prakticky tabletovom formáte.
Nasledovník 3DS nie je 4DS, ale krok späť a to Nintendo 2DS! Nie je to však nový handheld, ale skôr nová verzia verzia 3DS v špeciálnom, prakticky tabletovom formáte. Nový handheld sa totiž už nedá zavrieť a ostáva stále otvorený, vnútornosti má ale stále rovnaké ako jeho predchodca a teda procesor a displeje, jedine všetko už teraz bude 2D. K handheldu bude Nintendo pridávať 4GB SD kartu.
Pre zaujímavosť dva rozdelené displeje su vlastne jeden touchscreenový rozdelený plastom. Teda keby Nintendo chcelo mohlo mať rovno malý herný tablet, takto sa len obmedzia 3D hrami.
Handheldom chce Nintendo rozšíriť základňu užívateľov vďaka nižšej cene a novému, možno pre niekoho atraktivnejšiemu formátu. Chce ním teraz osloviť viac deti a preto aj handheld vychádza bok po boku Pokemon X and Y.
2DS vyjde v EU a US 12. októbra za 130 dolárov, bude v dvoch farbách a to modrej a červenej. Pre porovnanie 3DS je momentálne za 170 dolárov
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Phil Spencer a Sarah Bond odchádzajú z Xboxu, nová šéfka Asha Sharma prichádza z A 274
- RECENZIA: Resident Evil Requiem 118
- RECENZIA: God of War: Sons of Sparta 26
- Nová šéfka Xboxu už reaguje na fanúšikov, hovorí, že ich počúva 101
- Oxfordský profesor varuje: AI môže skončiť ako Hindenburg, miliardy dolárov v ohro 38
- Pamäťová kríza môže položiť výrobcov elektroniky, varuje šéf Phisonu 59
- DDR5 pamäte v Európe mierne zlacneli 29
- Sony zatvára Bluepoint Games 102
- God of War Trilogy Remake prinesie nový bojový systém 75
- Witcher 1 mal upravený koniec príbehu, bez vedomia scenáristov 30 zobraziť viac článkov >













