Bioshock Infinite: Burial at Sea DLC poodhalené |
2k Games poodhalili prvú epizódu rozšírenia príbehu pre Bioshock Inifnite, ktorá nás zavedie späť do Rapture.
2k Games poodhalili prvú epizódu rozšírenia príbehu pre Bioshock Infinite, ktorá nás zavedie späť do Rapture. Konkrétne sa bude príbeh Burial at Sea odohrávať v inej paralelnej rovine kedy za Bookerom DeWittom príde staršia Elizabeth a chce nájsť jedno dievča. Samozrejme dievča je v Rapture a tak sa tam obaja vydávajú.
Prvá epizóda hry nám ukáže zlatú éru Rapture, a teda mesto v svojej plnej kráse. Budeme ním prechádzať a sledovať ľudí, počúvať ich rozhovory, nikto na nás nebude útočiť. Všetko sa zmení keď začne v Rapture revolúcia a začne peklo. Vtedy zistíte aj to, že Elizabeth napriek tomu, že je iná stále dokáže otvárať trhliny v priestore, objavíte nové zbrane a možnosti eliminovania nepriateľov.
Prvá epizóda nebude dlhá, ale za to s epickým ukončením, kde už autori prezradili, že v druhej časti preberieme samotnú Elizabeth.
Samotné dátumy vydania oboch epizód zatiaľ neurčili.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 94
- Grand Theft Auto VI sa zase odkladá! 187
- Do nového Múmia filmu sa vráti Brendan Fraser a Rachel Weisz 47
- Zaklínač na Netflixe stráca divákov 92
- Plánujete kúpiť štvorkolku? Čo takto osemvrtuľovku Jetson One? 20
- Amech roky vedel, že jeho teplovodivá pasta SGT-4 poškodzuje chladiče a procesory 39
- Aké ceny teraz majú grafické karty? 42
- Predator Badlands končí v recenziách prekvapivo dobre 67
- RECENZIA: ARC Raiders 64
- Kingdom Come: Deliverance 2 je na víkend zadarmo na Steame a Xboxe, zároveň je v z 13 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: 2K Games / Irrational Games Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||

















