Fox News použili logo Bioshock Infinite vo vysielaní o imigrantoch |
Fox News sú u nás známi najmä bojom proti videohrám a násiliu v nich, teraz im však padlo vhod logo Bioshock Infinite, ktoré využili vo vysielaní o imigrantoch.
Fox News sú u nás známi najmä bojom proti videohrám a násiliu v nich, teraz im však padlo vhod logo Bioshock Infinite, ktoré využili vo vysielaní o imigrantoch. A zdá sa, že to nebola až taká náhoda. Téma imigrantov sa dotýka aj hry, kde politická strana Founders v meste Columbia vyzýva obyvateľov, aby zobrali do rúk zbrane a chránili mesto pred cudzincami a anarchistami.
Televízia pozmenené logo s nápisom "Defending the Homeland" použila v rozhovore v rámci Fox & Friends, kde guvernér Rick Perry pozval Obamu na hranice Texasu, aby mohol naživo vidieť "imigrantskú krízu".
Celé si to samozrejme všimol aj Ken Levine, ktorý na situáciu reagoval dvoma tweetmi, najvýraznejšie humorným vyjadrením, že nie je to irónia, že práve Fox News použili logo z jeho hry, čo ho trápi. Je to typografia, ktorú použili.
Glad to help, Fox. Glad to help. http://t.co/YoeNa06OAc (h/t Scott Duquette)
— Ken Levine (@IGLevine) July 1, 2014
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Ghost of Yotei ukázal svoj gameplay 157
- Nové Alza dni zľavy spustené 22
- 3000-dolárové RTX 5090 sú pre plebs, 500-tisícová zlatá RTX 5090 je práve pre vás 56
- Rockstar možno nechtiac naznačil návrat GTA 4 a Red Dead Redemption 2 vo vylepšený 57
- Letný Steam výpredaj už pomaly končí 56
- Porovnanie Ghost of Yotei s Ghost of Tsushima 77
- Porovnanie výkonu PS5 Pro s RTX 5060 Ti a Radeon 9060 XT 128
- Bethesda pripravuje niekoľko Fallout hier 59
- Meta pri ťahaní AI expertov nešetrí, zobrala vedúceho vývoja z Apple a dala mu 256 40
- Prichádza limitovaná edícia PS5 konzoly s témou Ghost of Yotei 53 zobraziť viac článkov >
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: 2K Games / Irrational Games Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|