World of Speed, nový free 2 play racing od autorov Project Cars |
Bezplatné preteky od Slightly Mad Studios sľubujú dynamické online jazdy v špičkovej grafike.
Online automobilových pretekov nie je až tak veľa a tak fanúšikov štvorkolesových tátošov zrejme poteší MMO arkádový racing World of Speed.
Jedná sa o free to play multiplayerový, viac arkádovo orientovaný spin-off od Project Cars. Hru pripravuje tím Slightly Mad Studios a posadí hráčov za volant rôznych automobilov, ktoré budú jazdiť v rozličných mestách sveta od Londýna, cez Mosku a Monako až po San Francisco.
Tvorcovia upozorňujú na dynamické sociálne elementy a nové spôsoby online súťaženia na úrovni individuálnych jazdcov a tímov. Hra zahrnie kluby, unikátne misie a ciele počas jazdy, kde bude záležať na výkone hráča. Plánujú sa rôzne výzvy, dopĺňanie, módov, vozidiel a tratí.
World of Speed bude jazdiť bezplatne na PC v priebehu tohto roka. Uzatvorený beta test začne už na jar a registráciu nájdete na stránke hry.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Google spustilo na Google Earth mapách letecký simulátor 12
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 67
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Čína sprísnila vývoz kľúčovej suroviny pre čipy, ceny pamätí a SSD môžu ísť znovu 56
- Steam Machine ukazuje prvé CPU benchmarky, výkon je výrazne nad Steam Deckom, ale 66
- Herný počítač zachránil majiteľke život, zastavil guľku zo susedného bytu 33
- Rockstar spúšťa bezplatný upgrade GTA V PS4 a Xbox One verzií na nové konzoly 30
- Anya Taylor-Joy si zahrá novú elfku vo filme The Lord of the Rings: The Hunt for G 15 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Slightly Mad Studios Štýl: MMO / RPG Web: domovská stránka hry
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













