PRIHLÁS

Priblížme si nového Spider-Mana

Nový herný Spider-Man sa ukázal na GDC a tu máme súhrn z prezentácie

pridal play3man 22.3.2014 o 8:25 pod hry
Priblížme si nového Spider-Mana

HRY > NOVINKY >

Spolu s novým filmom zo sveta Spider-Mana vychádza aj hra, ktorú si znova zobrali na starosť vývojári z kanadského štúdia Beenox. Magazín Game Informer najnovšie z jej dema prezentovaného na GDC spísal zopár dojmov.

Demo na Amazing Spider-man 2 na GDC začínalo tým, ako Peter Parker vstupuje na súkromnú benefičnú udalosť. Dáva sa do reči s Harry Osbornom. A tu hra ukazuje prvú zmenu a to možnosť vybrať si z rôznych možností vedenia dialógu.  Počas rozhovoru sa dostávajú k podozreniu, že Richard Fisk je zapletený do niečoho nekalého.

Ako okolo nich prechádza čašník s nápojmi, Osborn si chce jeden zobrať. Parker ho však zastaví a využíva svoje pavúčie schopnosti vďaka čomu zisťuje, že je v nich jed. Okamžite sa odchádza prezliecť do svojho pavúčieho obleku a začína čašníka prenasledovať až do zákulisia, kde si všimne ruského gangstra s ochrankou.

Priblížme si nového Spider-Mana

Po zlikvidovaní ochranky začína časť so stealth postupom. Tento postup bude tentoraz menej lineárny, hráči si môžu vybrať vlastnú cestu a možnosti ako nepriateľov zlikvidovať.  Podobne budú možnosti otvorené aj vo vonkajšom svete, kde podľa správania a úspechov bude záležať ako obyvatelia Spidermana vidia, či ako hrdinu, alebo ako hrozbu.  Rovnako sa jeho počinanie odzrkadlí na jeho parametroch.

Samotné misie sa budú na mape mesta sprístupňovať podľa postupu hrou, budú sa dať ignorovať, ale za určitú cenu. Z vedľajších možností budú v hre náhodné úlohy ako napríklad zachrániť ľudí z horiacich budov, kde sa bude Spiderman v dyme riadiť svojimi pavúčimi schopnosťami.  Takéto hrdinstvá budú odhaľované cez Buggle Channel s oddanou reportérkou Whitney Chang a zase zlyhania bude rozoberať J. Jonah Jameson v rádiu a polemizovať nad tým, prečo Spider-Man nezavolal políciu ale snažil sa to vyriešiť sám.

Priblížme si nového Spider-Mana

Čo bolo v hrateľnosti zmenené je vystreľovanie pavučín, to je previazané na ľavý a pravý trigger. Tieto budete používať na pohyb mestom a teda ich budete stláčať v rytme. Ľahko tak určíte aj rýchlosť pohybu.

The Amazing Spider-Man 2 vychádza 2. mája pre PC, Xbox 360, PS3, PS4, Xbox One, 3DS, a v mobilných verziách na iOS, Android a chýbať nebude ani Windows Phone verzia.





Páči sa mi!




NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA
  1. Alza spustila nové mega zľavy 22
  2. Odyssea zaznamenala najväčší globálny štart v kariére Nolana, spravil tretí najväč 171
  3. Inde Navarrette, hviezda Posadnutosti dostala vzácnu kópiu Call of Duty Modern War 42
  4. DOJMY: Age After Age 2
  5. Proti koncu fyzických médií v PlayStation konzolách síce protestuje veľa hráčov, a 99
  6. Lara Croft ukazuje nový pohyb v Tomb Raider: Legacy of Atlantis, vývojári odhaľujú 16
  7. Microsoftu stačil týždeň, konzolovú exkluzivitu STALKER 2 spečatil úspešný trailer 48
  8. EA Sports FC opäť trafilo majstra sveta, predpoveď vyšla už piatykrát po sebe 17
  9. Koniec PlayStation diskov môže ohroziť trh s použitými hrami za viac ako 7 miliárd 182
  10. VIDEO : Avengers: Doomsday - filmový trailer 61
  11. zobraziť viac článkov >


Priblížme si nového Spider-Mana
PC
PS3
PS4
Xbox 360
Xbox One
3DS

Vývoj: Activision / Beenox
Štýl: Akcia
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Xbox hraci (0)
Ahojte, kde sa teraz pls najnovsie zdruzuju Xbox S...
|Hra na cd/dvd/blueray, ktoru s... (14)
Zdar vsetci. Aku hru si najviac cenite, ktoru mate...
|Hry, ktoré si treba aspoň raz ... (23)
Poslednú dobu tu čítam samé negatíva ovplyvňujúce ...
|Pc - na komunitu (11)
Ako sa zakladá web? Treba mať živnosť? Chcem web s...
|Linux a hry (4)
Ahojte chcel by som ci mi vie niekto poradiť čítal...
|Čo ma dnes potešilo ... (44378)
Sem mozte pisat co vas dnes potesio , co ste prije...
|Must see (42157)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Screenshots (66870)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Sector hraje ... (130173)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Filmy filmy filmy film... (48785)
O filmoch. Hádam chápete....
|Svet, ukrajina, vojny ... (56833)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk