Buďte zombikom v Dying Light |
Séria záberov z Dying Light nám dopĺňa už zverejnený trailer a približuje multiplayer z hry
HRY > NOVINKY >
Séria záberov zo zombie titulu Dying Light nám dopĺňa už zverejnený trailer a približuje multiplayer z hry. Konkrétne ukazujú Night Huntera, silného zombíka, ktorého ovláda hráč a ktorý sa môže votrieť do kooperačných hier iných hráčov. Tí si myslia, že sa obraňujú len proti slabým AI zombíkom. No vy pomer síl výrazne zmeníte.
Bude to v móde Be the Zombie, ktorý bude free DLC pre predobjednávateľov a zrejme neskôr aj pre ostatných, ale zo začiatku budú mať len predobjednávatelia možnosť terorizovať ostatných hráčov. K tomu sa bude dať zombík vylepšovať a bude tak ešte silnejší.
Hru čakáme 30. januára na PC, Xbox One, PS4, Xbox 360 a PS3 a ponúkne ako plynulú zmenu dňa a noci, tak aj voľnosť pohybu a 50 a viac hodín hrateľnosti v kampani.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Battlefield 6 89
- Battlefield 6 dostáva recenzie 48
- Sony prinesie PS6 o pár rokov 93
- Battlefield 6 pri vydaní pritiahol len na Steame cez 700 tisíc hráčov 147
- Roboti nás raz nahradia, v BMW už jeden pracuje 5 mesiacov 90
- Assassin's Creed umiestený do času po občianskej vojne bol zrušený 70
- Battlefield 6 ukázal svoje finálne požiadavky, pridal aj Ultra++ nastavenia 77
- DOJMY: Sudden Strike 5 25
- Optimálna cena GTA VI by podľa analytikov bola 69 dolárov 100
- Bol predstavený prvý poster na Minecraft 2 film aj s dátumom premiéry 13 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Warner Bros. / Techland Štýl: Akcia / Survival Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|