Mordheim: City of the Damned prešlo na Unity 5 |
Bojovníci Warhammeru ešte krajší než predtým.
HRY > NOVINKY >
Focus Home Interactive a štúdio Rogue Factor vydali novú veľkú aktualizáciu ich ťahovej stratégie Mordheim: City of the Damned, ktorá hru prenáša z enginu Unity 4 na Unity 5.
Mordheim nie je klasická TBS-ka s pohľadom zhora a jednotkami pohybujúcimi sa po štvorčekoch či hexoch. Kamera je namiesto toho zavesená za chrbtom aktívnej jednotky, ktorú hráč ovláda priamo a obmedzenie pohybu je riešené iba pomocou prstenca okolo jej pôvodného postavenia. Mordheim vďaka tomu dostal oveľa akčnejší nádych než iné ťahové stratégie, hráča viac zapája do diania na bojisku a bližšie posunutá kamera nechá naplno vyniknúť prostredie vytvorené v Unity 5.
Hra je v early access režime už od konca minulého roka, definitívna verzia by mala vyjsť v októbri.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 262
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 232
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 244
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Focus Home Interactive / Rogue Factor Štýl: RPG / Taktická Web: domovská stránka hry |
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |













