Nový Hitman naberá črty sandboxu, vyjde iba digitálne |
Nový Hitman sa nám predstavil a z prvých informácií vieme, že prechádza do open-world štýlu
V IO Interactive pracujú na novom Hitmanovi už pomerne dlhú dobu a ani sa tento fakt nesnažili zatajovať. Napríklad len pred pár mesiacmi potvrdili, že sa počas tohto roka dočkáme odhalenia ich novej hry z tejto série. Očakávaný deň H však nastal práve dnes a k odhaleniu nového Hitmana prišlo počas konferencie Sony. Ide už o šiestu Hitman hru a podľa slov vývojárov sa im s ňou podarilo dosiahnuť perfektný balans medzi všetkými titulmi v sérii - a to je práve ten dôvod, prečo sa rozhodli pre jednoduchý názov bez podtitulu.
Slávny Agent 47 sa vracia na scénu v jeho najlepšej forme. Dokáže si poradiť s akokoľvek náročným cieľom, kdekoľvek na svete. Autori sa do nového Hitmana rozhodli priniesť voľnosť, ktorú môžeme poznať zo sandboxových hier. Cieľ, ktorý si zvolíme, alebo aké nástroje budeme potrebovať, závisí len od každého z nás. Veľký návrat zažije aj obľúbený režim Contracts - PS4 verzia hry dostane šesť unikátnych misii naviac.
Hitman vyjde už 8. decembra tohto roka, no vôbec po prvýkrát iba digitálnou formou. Vývojári totiž toto vydanie berú iba ako akúsi podporu budúcnosti Hitmana. Podľa ich slov chcú hráčom priniesť zážitok, ktorý sa bude postupom času neustále rozvíjať. Počas budúceho roka chcú prehlbovať dobrodružstvo vydávaním nových lokácií, cieľov a výziev, pri ktorých sa hráči budú môcť zabávať spoločne. IO Interactive vidí v prechode k takémuto modelu iba pozitíva, no medzi tie najjasnejšie podľa nich patrí komunitný zážitok. Autori chcú totiž udržať hráčov neustále zapojených do diania, čo znamená, že budú stále informovaní o príbehu alebo o aktuálnych udalostiach či cieľoch.
Ďalší exkluzívny obsah pre PS4 hráčov je prístup do bety, ktorý môžu získať predobjednávkou hry.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- V Múmii 4 sa má vrátiť aj Arnold Vosloo ako Imhotep 30
- Múmia 4 potvrdila návrat Beniho a Ardetha Baya 31
- GTA VI prinesie rozšírenú ukážku na Netflix a to 27. augusta 121
- GTA VI má podľa Take-Two bezprecedentné predobjednávky 66
- Saudská skupina dokončila kúpu EA za 55 miliárd dolárov 48
- Return to Castle Wolfenstein je po 24 rokoch v Nemecku konečne dostupný bez cenzúr 13
- GTA VI ukážku budú môcť streameri okamžite preberať z Netflixu 90
- Sony tvrdí, že PS zostane lacnejšia ako herné PC aj po prechode na digitálne hry 201
- Ryan Hurst ukázal, ako vyzeral v úlohe Krata 25
- Refractor games prepustilo všetkých vývojárov FIFA World Cup: Launch Edition, hra 15 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Square Enix / IO Interactive Štýl: Akcia / Stealth Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||















