Bedlam je pripravený na cestu nebezpečnou pustatinou |
Ťahová stratégia, ktorá funguje na Banner Saga engine, nás budúci mesiac zavedie do post-apokalyptického sveta plného nástrah.
HRY > NOVINKY >
Skyshine a Versus Evil budúci mesiac vydajú ťahovú stratégiu Skyshine's Bedlam, ktorá bude fungovať na Banner Saga engine.Hra nás prenesie do post-apokalyptického sveta inšpirovaného akčnými filmami z osemdesiatych rokov minulého storočia, ako je napríklad Mad Max.
Hráči sa ocitnú v úlohe mechanika, ktorého úlohou je v obrnenom stroji eskortovať skupinu pasažierov cez pustatinu do vysnívaného mesta Aztec City. Čo všetko to obnáša, ukazuje aktuálny trailer.
Skyshine's Bedlam tvorcovia predvedenú koncom augusta na PAX Prime a 17.septembra už bude hra v ponuke digitálnych predajcov.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 71
- Plánujete kúpiť štvorkolku? Čo takto osemvrtuľovku Jetson One? 20
- Chcete byť Pro hráčom v Battlefielde 6? Priplatíte si. 82
- OLED monitory sú už v cenách pod 500 eur 141
- Ako vyzerá GTA IV s path tracingom cez RTX Remix? 30
- Novembrové hry 31
- Aké ceny teraz majú grafické karty? 37
- RECENZIA: Painkiller 25
- RECENZIA: Farthest Frontier 7
- Battlefield RedSec práve vyšiel 67 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Versus Evil / Skyshine Games Štýl: Stratégia / Ťahová Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||






























