World Ship Simulator je pripravený vyplávať na more |
Už budúci týždeň vo verzii s predbežným prístupom má byť rozhodne lepší ako European Ship Simulator.
Ak vás lákajú morské vlny a túžite na lodi brázdiť oceány, môže vám tento zážitok priblížiť World Ship Simulator, ktorý vychádza už o niekoľko dní.
Verzia s predbežným prístupom bude dostupná 12. novembra a ponúkne 6 lodí, ktoré môžete postupne získať a plaviť sa s nimi v otvorenom svete bez nahrávacích obrazoviek v prístavoch. V režime kariéry hráčov čakajú rôzne misie, za ktoré získajú skúsenosti a peniaze. Plavbu môže znepríjemniť búrka či hmla a dlhé putovanie sa dá urýchliť manipuláciou s časom.
Tvorcovia hry majú prsty v nie veľmi úspešnom titule European Ship Simulator a priznávajú, že sa počas vývoja dopustili chýb, ktoré ľutujú. Poučili sa a nový tím bude prihliadať na požiadavky komunity. Navyše všetkým, čo si kúpili European Ship Simulator, ponúkajú autori World Ship Simulator zdarma.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 70
- Chcete byť Pro hráčom v Battlefielde 6? Priplatíte si. 82
- Plánujete kúpiť štvorkolku? Čo takto osemvrtuľovku Jetson One? 20
- Ako vyzerá GTA IV s path tracingom cez RTX Remix? 30
- Battlefield RedSec bude battle royale pre Battlefield 6, vyjde už v utorok 36
- Novembrové hry 31
- OLED monitory sú už v cenách pod 500 eur 141
- Aké ceny teraz majú grafické karty? 37
- RECENZIA: Painkiller 25
- RECENZIA: Farthest Frontier 7 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Excalibur Publishing / Odin Game Studio Štýl: Simulácia |
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |




















