Remedy na GDC nebude chýbať, ukáže engine z Quantum Break |
Remedy bude ako ďalší na GDC vysvetľovať ako sa vytvára efektívny DX12 engine a aj to ako dokázali vytvoriť a optimalizovať grafiku v Quantum Break.
Remedy bude ako ďalší na GDC vysvetľovať ako sa vytvára efektívny DX12 engine a aj to ako dokázali vytvoriť a optimalizovať grafiku v Quantum Break.
Rovnako už vysvetľovali základy techník nasvietenia pred rokom, teraz do toho pôjdu hlbšie. Budú bližšie ukazovať ich Northlight Engine a povedia ako efektívne prekonávať problémy s Direct X a ako navrhovať využitie moderného grafického API.
Sú tak v rovnakej DX12 sekcií ako Intel s Just Cause 3, Codemasters so svojim enginom z F1 2015 a aj IO Interactive so svojim enginom z Hitmana. Plus Oxide games príde ukázať svoje skúsenosti. Všetci budú prezentovať nové grafické funkcie a optimalizovanie na moderné API. Toto doplní aj AMD a Nvidia so svojimi prezentáciami, dokonca v jednej prezentácii sa stretnú obe firmy na jednom pódiu.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 111
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 46
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20 zobraziť viac článkov >
|
Xbox One
PC Windows Steam Vývoj: Microsoft / Remedy Štýl: Akčná Adventúra Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














