PRIHLÁS

MachiaVillain alias vaša vlastná stará hororová vila

V koľkých hororových hrách ste sa už snažili uniknúť z veľkého starého panského sídla plného príšer? Tak teraz budete jednému šéfovať.

pridal roberto 5.3.2016 o 10:56 pod hry
MachiaVillain alias vaša vlastná stará hororová vila

HRY > NOVINKY >

Na Kickstarteri práve bojuje o život nový bláznivý simulátor. Tentokrát si ktosi povedal, že by bola zábava manažovať chod a rozvoj strašidelného panského sídla. Takého toho, ktorý je v každom štvrtom videohernom horore a obývajú ho všakovaké obludy. Toto konkrétne môže byť domovom napríklad upíra, šialeného vedca a kanibala, takže bude potrebovať dobre zariadenú kryptu, laboratórium a kuchyňu.

Nad týmto všetkým bude ďalšia vrstva - filmárska. V skutočnosti sa totiž vo vile natáčajú scény filmového hororu. To na potrebe vraždiť nevinných návštevníkov nič nemení, akurát že je nevyhnutné držať sa pár základných pravidiel:

  1. Všetci musia zomrieť.
  2. Môžeš ich zabiť iba keď sú sami.
  3. Druhý bod neplatí, ak práve spolu majú sex.
  4. Panna zomrie posledná.
  5. Masaker sa musí odohrať v noci a kto prežije do rána, môže slobodne odísť (a objaviť sa v pokračovaní).
  6. Nikdy nesmieš zabiť psa.

Aby bola podivná zmes kúskov Dungeon Keepera a Prison Architecta úplná, musia sa príšerky vedieť o seba postarať, takže cez deň treba myslieť na uspokojovanie ich potrieb a materiál na rozvoj, čiže zbieranie zlého dreva, zlata i húb. O energiu sa postará napojenie na neďaleký cintorín. Pracovná sila/herecké obsadenie sa má dopĺňať krotením divokých príšer i premenou obetí na zombíkov.

Dokopy chcú autori Machia Villain ponúknuť 30 rôznych príšerných služobníkov. Na opačnej strane budú veľkou výzvou rozzúrení dedinčania s vidlami, tím SWAT, lovci príšer i nepriateľské príšery. Hra má ešte týždeň na dozbieranie posledných tisícov eur chýbajúcich k úspešnému zavŕšeniu crowdfundingovej kampane. Beta-veria pre PC, Mac a Linux má byť pripravená ešte pred koncom roka 2016.





Páči sa mi!






PC

Vývoj: Wild Factor
Štýl: Managementová / Simulácia
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania: 16. máj 2018
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Ľudia vie mne niekto poradiť h... (1)
Ale dobre hry čo sa vôbec neplatia ale sú zadarmo ...
|Euro truck simulator 2 (1)
chcel by som sa opytat kedy vide euro truck simula...
|Mini steam code rozdávačka. (9)
VŠETKY KÓDY Sú PREČ. Ahojte hráči a hráčky. Zas...
|Kúpa herného pc/nb (3)
ahojte, som tu zas :D keby Vám napíšem, že mám bud...
|Toxic commando coop (0)
Ak hrávate nejaká skupina pridal by som sa občas. ...
|Sector hraje ... (129189)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Filmy filmy filmy film... (48425)
O filmoch. Hádam chápete....
|Hlavná diskusia (34)
O všetkom, respektíve ak máte nejaké otázky alebo ...
|Diskusia k hlasovaniu (sector) (11409)
Tu môžete rozviesť svoje zahlasovanie v sector hla...
|Serialy (17861)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Svet, ukrajina, vojny ... (53065)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk