PRIHLÁS

Resident Evil 7 chce s obyčajným hrdinom priblížiť strach bežného človeka

A preto sa v sedmičke nebudeme pozerať na hru cez oči skúseného zabijaka zombíkov

pridal play3man 29.6.2016 o 11:48 pod hry
Resident Evil 7 chce s obyčajným hrdinom priblížiť strach bežného človeka

HRY > NOVINKY >

Odhalenie Resident Evil VII na E3 patrilo k väčším oznámeniam, ktoré počas tejto výstavy prišli. Resident Evil VII však okrem toho, že bude plne podporovať virtuálnu realitu, bude ešte niečim odlišný - postava, cez ktorej oči sa budeme pozerať na svet, nebude žiadnym skúseným zabijakom či veľkým hrdinom, ale obyčajným človekom. Masachika Kawata a Kōshi Nakanish toto svoje rozhodnutie prísť do hry so štandardnou postavou ozrejmili vo svojom najnovšom blogu.

Týmto rozhodnutím chceli docieliť to, že strach, ktorý bude táto obyčajná postava prežívať, je úplne odlišný od toho, keby išlo o skúseného hrdinu: "Len pre potvrdenie - nie je to už existujúca postava, cez ktorej oči sa pozeráte. Jedna z vecí, ktoré sme prinášali s každou novou hrou v sérii je fakt, že každá z postáv bola tak trochu superhrdinom. Sú plne vybavení, silní a do týchto situácií, v ktorých bojujú o prežitie síce chodia, no sú na ne pripravení. Dokážu to zvládnuť." - dodal Kawada

Viac o postave síce hovoriť nechcú, no faktom zostáva, že s Resident Evil 7 chcú, aby hráči pociťovali, že sú priamo v hre: "Aby sme priniesli hororový zážitok priamo hráčom, mysleli sme si, že keď hráte z pohľadu prvej osoby, bolo by dobré, keby ste sa cítili, ako keby ste boli tam. Nemôžete sa pozerať z perspektívy borca alebo nejakého hrdinu, pretože to nie ste vy doma. Alebo možno ste, neviem. Každopádne, je to bezmocná a obyčajná postava, za ktorú hráte."

Resident Evil 7 je vo vývoji pre PC, PlayStation 4 a Xbox One s plánovaným dátumom vydania 24. januára 2017 a ako autori opäť dodali, aj napriek mnohým veľkým zmenám to nebude reboot, ale pokračovanie série.





Páči sa mi!






Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Oplatí sa kúpiť xiaomi mix fli... (3)
Zdravíčko môj aktuálny telefón už dosluhuje a poze...
|Playstation 3 (7)
Ahojte, nedávno som si kúpil z bazáru PS3 čisto kv...
|Herné slúchadlá - čo máte vy ?... (13)
Čaute, len tak zo zaujímavosti, aké herné slúchadl...
|Vplyv prerušenia hrania digitá... (7)
Ahojte, chcela by som sa Vás opýtať, či si myslíte...
|Resident evil 2 (3)
Za mňa najlepšia časť z celej Resident Evil série,...
|Sector hraje ... (127132)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Screenshots (64128)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Serialy (17231)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Zľavy/akcie/rozdávačky - pc (350)
Ahojte, všimol som si (alebo som aspoň nenašiel...
|Filmy filmy filmy film... (47800)
O filmoch. Hádam chápete....
|Svet, ukrajina, vojny ... (44149)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk