Resident Evil 7 predal 5 miliónov kusov |
Predaje hry sa slušne rozbehli a držia sa aj viac ako rok po vydaní
Capcom si od Resident Evil 7 sľuboval veľmi veľa. Hra mala byť návratom k hororovým základom, aj keď s úplne novou perspektívou a príbehom, ktorý v prvom pláne nehovoril priamo o záchrane sveta, ale o niečom menšom, pričom bokom išli aj známi hrdinovia série. Za prvý mesiac sa expedovalo 3,5 milióna kusov, čo môže znieť ako skvelé číslo, no vydavateľ očakával viac. Nakoniec sa však predaje rozbehli a stále sa pekne držia, aj keď od vydania hry už ubehol viac ako rok.
Podľa oficiálnej správy má hra totiž na konte už 5 miliónov predaných kusov a to už je číslo, ktorým sa Capcom môže chváliť. Navyše toto číslo môže ešte pekne narásť a pomôcť môže aj decembrová Resident Evil 7: Gold Edition, ktorá spolu s hrou zabalila aj všetky DLC. A uvidíme, či sa dotiahne aj na doteraz najlepšie predávanú hru v sérii, ktorou je stále Resident Evil 5. Ten má na konte 7 miliónov predaných kusov.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 281
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 276
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 297
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Aké PC zložíte za cenu Steam Machine? Koľko vyjde zostava podobná Steam Machine? 107
- GTA VI láme rekordy už v predobjednávkach, údajne ich má 39 miliónov 102
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >















